D-mannoos kapslid 500mg N90

24.00  (sisaldab KM)

            D-mannoos aitab puhastada urinaaltrakti, lisaks on ta ka toiduks piimhappebakteritele soodustades kasulike bakterite kolooniate kasvu soolestikus.

            Puhastab ja hoiab kuseteede elundkonda.

100% puhas d-mannoos.

Säilitusainetevaba

Päevane annus sisaldab:  4 kapslit  (D-mannoosi 2000 mg)

Kirjeldus

D-mannoos on looduslik suhkur (nimetatakse ka glükotoitaineks st tervislik suhkur), mis aitab hoida põie ning kuseteede elundkonda tervena. See looduslik suhkur takistab suurt kahju tegeval nt E.Coli bakteril kleepumast kuseteede seinte epiteelrakkudele. Enam kui 90% kuseteede nakkuste põhjustajaks on Escherichia coli (E. coli), mille esinemine soolestikus on normaalne. Probleeme tekitab see bakter vaid siis kui hakkab vohama seal, kus seda olla ei tohiks, nt kuseteedes.

Organism kasutab D-mannoosi ainevahetuses ainult väikestes kogustes, ülejäänu väljutab kiiresti uriiniga jättes sealjuures mõjutamata veresuhkru taseme. See on küll sarnane glükoosile, aga ei avalda samasugust mõju.

 

Dr Wright (USA)  soovitab järgmisi annuseid ägedate kuseteede nakkuste korral:

Kuseteede nakkuste raviks: täiskasvanutele 4 kapslit e. 1 teelusikatäis (umbes 2 g) ja lastele 2 kapslit e. 1/2–1 teelusikatäit (0.5-1 g) lahustatuna klaasitäies vees ja võetuna iga kahe-kolme tunni järel. Pärast sümptomite taandumist tarvitada veel kaks kuni kolm päeva.

Korduva nakkuse ennetamiseks: alustada ravi ülalnimetatud annustes ning siis annust võimalusel järk-järgult vähendada.

Vahekorrajärgse kuseteede nakkuse ennetamiseks: võtta 8 kapslit e. 1 supilusikatäis (umbes 4 g) tund aega enne ja teine 8 kapslit e. 1 supilusikatäis (umbes 4 g) kohe pärast vahekorda.