Seksuaalsus 50+naistele (looduslik kompleks) N90 kps. (L.Extension)

59.00  (sisaldab KM)

Advanced Natural Sex for Women 50 ® + on loodud unikaalse taimsesegu abil, mis aitab edendada tervislikku seksuaalfunktsiooni, naise tervist hormonaalselt tundlikul üleminekuperioodil (kliimaks, menopaus), närvisüsteemi talitluse ja meeleolude muutuste puhul ning parandab libiidot (suguiha).
Soovitatav ööpäevane tarbimine on kolm (3) kapslit koos toiduga või ilma või arsti juhendi järgi.

 

 

Kirjeldus

Menopausi üleminek võib olla kõige raskem aeg naise seksuaalse aktiivsuse püsimiseks. Lisaks kuumahoogudele ja väsimusele esineb tupe kuivust ja libiido kaotus alandab sageli seksuaalfunktsiooni.
Koostis sisaldab: Cordycepsi seeneekstrakti, mis reguleerib suguhormoonide taset, suurendab mitokondriaalset(raku energeetika) efektiivsust ja seksuaalset huvi. Muude kasude hulka kuuluvad tupe niiskumine. Paraneb lämmastikoksiidi ja pärssides tsütokiine, mis võib pärssida seksuaalset soovi. See toode sisaldab ka  Maca (Lepidium meyenii)taimejuurte ekstrakti. Kasvatatud üle 2000 aasta, on Maca reguleerinud suguhormoonide taset ja toetab neerupealiste funktsiooni ning soodustab libiido ja seksuaalset naudingut. See toime  aitab optimeerida aju neurotransmitterite ja monoamiini oksüdaasi (MAO) taset. See on oluline meeleolu parandamiseks ja tujude kõikumise vähendamiseks. Lisatud on kolme taime juureekstraktid (Phlomis umbrosa, Cyanchum wilfordii, Angelica gigas). Teadlased leidsid, et kui need kolm looduslikku taimhapet on unikaalselt segatud ja kuuma veega ekstraheeritud, tasakaalustavad nad östrogeenset toimet menopausi sümptomitega seotud kudedes. Koostis:MacaPure® Maca (Lepidium meyenii) ekstrakt 5: 1 (juur) [std. Kuni 0,6 massiprotsenti makaamiid ja makaane]EstroG-100® [Angelica gigas, Phlomis umbrosa, Cynanchum wilfordii 5: 1 ekstraktide segu (juur)]Cordyceps (Paecilomyces hepiali) ekstrakt 8: 1 (mütseel) [std. Kuni 7% cordieepiinhappest]Muud koostisained: maltodekstriin, taimne tselluloos (kapsel), trikaltsiumfosfaat, tärklis, mikrokristalne tselluloos, ränidioksiid, taimne stearaat. MacaPure® on Naturex, Inc. registreeritud kaubamärk.