MAGNESIUM-DIASPORAL 400 mg suus lahustuvad graanulid N20 (Saksamaa)

15.00  (sisaldab KM)

Magneesium aitab kaasa normaalsele lihaste tööle ja närvisüsteemi talitlusele. Magneesium on elutähtis makrobioelement, mida organism ise sünteesida ei saa ning seetõttu tuleb seda manustada toiduga. Suurem magneesiumivajadus on kasvueas noorukitel, aktiivselt spordiga tegelevatel inimestel, rasedatel ning eakatel, samuti vaimse ja füüsilise koormuse korral.

Magnesium-Diasporal® 400 EXTRA direkt N20 Magusainega (sorbitool)  toidulisand, mis sobib kasutamiseks suurenenud magneesiumivajaduse korral. Magnesium-Diasporal® 400 EXTRA direkt on apelsinimaitseline, suhkru-, laktoosi- ja gluteenivaba ning tarvitatav ilma vedelikuta, graanulid lahustuvad suus kohe pärast manustamist.

Kirjeldus

Koostisainete loetelu (ingredients): magusaine sorbitool, magneesiumtsitraat (29%), magneesiumoksiid (26%), apelsinipulber (1%), toiduvärv raudoksiid, paakumisvastane aine rasvhapete kaltsiumi soolad, lõhna- ja maitseaine.
Kasutamine: ühe fooliumpakendi sisu sisse võtta üks kord päevas. Maksimaalne ööpäevane annus sisaldab 400 mg magneesiumi (107% NRV*).
*NRV – päevane võrdluskogus täiskasvanutel.
Pakend: 20 fooliumpakendit karbis
Tähelepanu! Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada. Mitte kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Sisaldab magusainet sorbitool. Üleliigne tarbimine võib põhjustada kõhulahtisust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Tootja: Protina Pharm. GmbH, Saksamaa. Maaletooja: Miecys-Pharm OÜ, Vitamiini 4, 51014 Tartu.