Vitamiin D3 tilgad kanepiõliga 10 ml ( 1tilk 4000IU) , Ecolab Life

19.00  (sisaldab KM)

Vedelal kujul ja rasvlahustuv D-vitamiin on vajalik kaltsiumi imendumise parandamiseks, mis omakorda aitab säilitada terved luud ja hambad. D-vitamiin toetab ka immuunsüsteemi ja neuromuskulaarseid funktsioone. Vananedes omandab meie keha seda tähtsat toitainet vähem. Mahe eestimaine kanepiõli sisaldab rohkelt Omega-3 ja -6 rasvhappeid ning E-vitamiini.

Kasutamine: Raputa enne kasutamist. 
Toidulisandina täiskasvanutele 100 μg üks kord päevas söögi ajal või vastavalt arsti soovitustele. 50 ml pudel sisaldab 330 tilka.  Soovitatud kogus täiskasvanutele  1 tilk päevas 4000 IU-d

D3 vitamiin ja rohkem infot selle kohta: https://en.wikipedia.org/wiki/Cholecalciferol 

Kirjeldus

Ecolab Life OÜ eestimaine looduslikke toidulisandeid turustav ettevõte. Eestis kasvanud tervetest marjadest jahvatatud pulbrid ja kaugete maade väekad toidulisandid on alati värsked ja tervendavad.

Koostis: 50 ml vedelal kujul, õli baasil (eestimaine öko kanepiõli) D3 vitamiin. D3 Vitamiin on kolekaltsiferool, mis on toodetud lanoliinist (lambavillast).
Tootega kaasas klaasist pipett.

Toode ei sisalda: soola, suhkrut, gluteeni, nisu, piima, soja, pärmi, naatriumit, kunstlikke aroomaineid. Ei sisalda säilitusaineid.

Pane tähele:
Toidulisandit ei tohiks kasutada tasakaalustatud toitumise ja tervisliku eluviisi asendajana.