Vererasvade kontroll (Advanced Lipid Control) N60 (L.Extension EU)

39,00  (sisaldab KM)

 Aitab säilitada kõigi kolme peamise vere lipiidide õiget tasakaalu ja vaehekorda– LDL(halb kolesterool), kõrge tihedusega lipoproteiinide (HDL-hea kolesterool) ja triglütseriidide (vereplasmas rasvad).
Toetab arterite tervist. Toetab tervislikku kolesterooli taset. Aitab kaitsta kolesterooli oksüdatsiooni (rääsumine ainevahetuse jääkproduktidel) eest

Kirjeldus

Kui me vanemaks muutume, on meie maksal ja ainevahetusel raskem kontrollida vere lipiidide taset. Samal ajal on oluline kaitsta oma artereid põletikust ja madala tihedusega lipoproteiinide ladestuste eest. Advanced Lipid Control sisaldab kaht võimast koostisainet, mis aitavad kaasa kardiovaskulaarse süsteemi (südame – veresoonkonna)  funktsioonile: musta tee teaflaviinid ja India küüslauk. Musta tee kuivatatud lehtedest leitud teaflaviinid aitavad oluliselt kaasa arterite tervisele ja kaitsevad LDL-i oksüdatsiooni eest, aidates säilitada tervislikku vereringet. Peale selle on neil tugev antioksüdantsed omadused, mis võivad kaitsta vabade radikaalide kahjustusi. India küüslauk sisaldab kaanikaekstrakti Capros® amla ekstrakti. Selle ekstrakti tanniinid on näidanud, et see parandab endoteeli funktsiooni ja säilitab kõigi kolme peamise vere lipiidide (LDL, kõrge tihedusega lipoproteiin ja triglütseriidid), samuti C-reaktiivse valgu normaalse  taseme. See eriline koostis koos antioksüdantse kaitsega toetab tervislikku kolesterooli taset ja soodustab veresoonte ja südame tervist. 

Päeva doos 2 taimset kapslit, tootes  kapsleid 30 päevaks.

Koostis: Capros® amla (puuviljad) [std. kuni 60% madala molekulmassiga hüdrolüüsitavaid tanniine (300 mg)] 500 mgMusta teeekstrakt (lehed) [std. kuni 25% teaflaviinidest (87,5 mg)] 350 mg. Muud koostisained: taimne tselluloos (kapsel), steariinhape, taimne stearaat, ränidioksiid. Capros® on Natreoni, Inc registreeritud kaubamärk.

See toode sisaldab musta tee ekstrakti, mis on litsentsitud Applied Food Sciences, Inc. ja onkaitstud USA patentidega nr 6,811,799 ja 6,602,527.  

Annustamine ja kasutamine• Soovitatav ööpäevane tarbimine on kaks (2) kapslit õhtul koos toiduga või ilma või arsti juhiste järgi.• Kui olete kofeiini suhtes tundlik, palun võtke preparaat varasemal ajal õhtul, et poleks võimalik uinumise häirumine.• Sellel lisandil on vähem kui 8 mg kofeiini portsjoni kohta (ekvivalent 1/8 tassi valmistatud rohelist teest)