Roheline energia (AquaSource Green Energy ) N120 kps. (UK)

39,00  (sisaldab KM)

Gree Energy on ainulaadne kombinatsioon kolmest looduslikust koostisosast, mis aitavad korraldada raku tervist ja tagavad maksimaalse energia taseme.
AquaSource Algae (vetikas)  pärineb Upper Klamathi järvest – see on üks kõige puhtamaid ja mineraalide rikkamaid vetikaid maailmas.
Orgaaniline Alfalfa (Lutsern)  – toidu allikas, mis kasvab igal pool. Lutsern on tuntud oma pikkade narmasjuurte poolest, mis koguvad mineraale, aminohappeid ja muid vajalikke toitaineid mida saab mullast. Annab kontsentreeritud toitaineid väga kergesti seeditaval kujul.
Hawai Spirulina – lihtsalt parim Spirulina vetikas, mis on olemas. See on kasvanud looduslikult ideaalses kliimas, Hawail. See on puhas, tagades hea kvaliteediga toitained.

Kirjeldus

Green Energy on üks ettevõtte AquaSource parimaid tooteid, mida on müüdud aastaid. See on unikaalne koosmõju kolme loodusliku toitaine vahel. AquaSource Vetikad pole kunagi külmutatud, ega puutu kokku kõrge temperatuuriga kuivatamisel, mida kasutavad enamik teisi tootjaid vetikate kuivatamisel. AquaSource patenteeritud bioaktiivne Dehüdratsiooni ® protsess tagab maksimaalse toiteväärtuse säilimise.
Kasutamine: kuni 3 Green Energy kapslit päevas, et aidata oma kehal toime tulle tänapäeva nõudliku elutempoga. Mitte võtta õhtul.