B12 pihusti (Spray) 100% looduslik 30 ml (NordAid)

19.00  (sisaldab KM)

Suukaudne vitamiin B12 sprei,  100% naturaalse magusaine steevia ja rohemündiga.
Nordaidi vitamiin B12 sprei on kergesti omastatav, kuna jõuab läbi suu limaskesta koheselt vereringesse. Vitamiin B12 aitab vähendada väsimust ja kurnatust, aitab kaasa normaalsele energiavahetusele, närvi- ja immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ning vere punaliblede normaalsele moodustumisele.

Kirjeldus

Koostis: Destilleeritud vesi, vitamiin B12 (metüülkobalamiin), kaaliumsorbaat (säilitusaine), sidrunhape (happesuse regulaator), steviool-glükosiidid (magusaine), looduslikud lõhna- ja maitseained (mentool ja rohemünt – Mentha spicata)Kasutamine: Esimest korda kasutades vajutage spreipumpa 3-4 korda. Pihustada keele alla või põse siseküljele. Peale kasutamist asetada spreiotsikule kork ja hoida pudelit püstises asendis. Kui toodet pole pika aja jooksul kasutatud, võib sprei ummistuda. Ummistuse eemaldamiseks hoidke spreid sooja vee all.
Annustamine : päevane annus 3 pihustust suhu või põse siseküljele.
Imikud ja alla 12-aastased lapsed: päevane annus vastavalt arsti soovitusele.
Päevane annus 3 pihustust, sisaldab: 1200 mcg (48 000%*) B12 vitamiini.
Üleliigne tarbimine võib põhjustada kõhulahtisust! Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitada toatemperatuuril kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

Tootja Nordaid Oü, Tallinn Akadeemia 21/1

Tooted on välja töötatud koostöös Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskuse laboriga (www.tftak.eu), mis on asutatud Tallinna Tehnika Ülikooli poolt, professor Raivo Vilu, PhD valvsa pilgu all.