Biocyte Cellu 7 défense® N40 kaps. (Prantsusmaa)

39,00  (sisaldab KM)

Biocyte Cellu 7 Defense® on mikrokapseldatud  seitsme võimsa antioksüdandi kompleks, mis koosneb: Ellagic hape,  Seleen (Se), Resveratrool, DMAE ( Dimethylethanolamine), Alfa-lipoiinhappe, Hüdroksütürosool ja  SOD(SuperOxide Dismutase)

Jaga infot sõbraga:

Kirjeldus

Ellagic hape:  üks võimsamaid antioksüdante, mis võitleb efektiivselt vabade radikaalidega. Uuringud on näidanud, et ellagic happel on ühed tugevamad vanust korrigeerivad omadused. Sisaldub granaatõunas.

Seleen (Se): antioksüdantse toimega vabade radikaalide kahjutuks tegemise mineraal

Resveratrool on looduslik polüfenool, mida leidub punases veinis, pähklites ning mõningates taimedes. Polüfenool omab antioksüdantseid omadusi, mis kaitsevad rakke vabade radikaalide kahjustumise eest. Kahjustunud rakkude tõttu tekib oksüdatiivne stress, mis võib viia rakkude enneaegse vananemiseni. 

 DMAE ( Dimethylethanolamine): DMAE on ühend, mis paljude uuringute arvates võib positiivselt mõjutada meeleolu, parandada mälu ja parandada aju talitlust. Arvatakse, et sellest on kasu ka vananevale nahale.

Alfa-lipoiinhappe : suurendab lihasjõudu, tõhustab ajufunktsiooni, ona vananemisvastane, annab energiat ja mõjutab ainevahetust. Antioksüdant: neutraliseerib kahjulikke ühendeid kehas, reguleerib veresuhkrut ja soodustab rasvapõletust. Toetab lihaskasvu: hõlbustab aminohapete ja kreatiini jõudmist lihasrakku

Hüdroksütürosool: on fenoolne ühend, mida leidub peamiselt oliivides.Seda peetakse kõige tugevamaks oliiviõli antioksüdandiks ja looduse üheks peamiseks antioksüdandiks. See toimib vabade radikaalide võimsa püüdurina. Sellel on võime inhibeerida (takistada)  LDL („halb” kolesterool) oksüdatsiooni makrofaagide abil. Selles mõttes on see ainus fenool, mida tunnustab Euroopa Toiduohutusamet (EFSA) vere lipiidide kaitseks oksüdatiivse kahjustuse eest. Samuti on teatatud, et hüdroksütürosoolil on põletikuvastane toime.

SOD(SuperOxide Dismutase) on ensüüm kõigis elusrakkudes. Ensüüm on aine, mis kiirendab teatud keemilisi reaktsioone kehas. Superoksiidi dismutaasi võetakse suu kaudu kortsude vähendamiseks, kudede taastamiseks ja eluea pikendamiseks.

 

Biocyte Cellu 7 défense® on toidulisand, mis põhineb Biocyte Laboratory’i toitumisalastel teadmistel.

Tarvitamine: 1 kapsel päevas, hommikul. Koos toiduga. Soovitav kasutada 3 kuud

Maaletooja: UltimateBeauty OÜ, Tartu mnt 84a, 10112 Tallinn +372 503 7770, Reg kood14641412