Biocyte PH Basic® OLIGOSORB® kaps. N90 (BioCyte, Prantsusmaa)

27.00  (sisaldab KM)

Keha happe-leeliskeskkonna tasakaalustaja. Nelja soola pulber on pakendatud kapslisse.
Biocyte PH Basic® on leeliselise mineraalsoolaga valmistatud toidulisand. Tänu mineraalsooladele soodustab normaalset happe-aluse keskkonda organismis. Koosneb ingveri ja greibi taimeekstraktidest ja D-vitamiini,  kaltsiumi-, magneesiumi-, kaaliumi – ja tsinktsitraadist.

Kirjeldus

Keha pH tasakaalu säilitamine on väga oluline, et püsida terve. Tänapäeva kiire elutempo , töödeldud toidud, toitainete vähesus toidus ning vähene füüsiline aktiivsus tekitab kehas liigset happelist keskkonda. Selleks, et vere pH püsiks tasakaalus, üritab keha end tasakaalustada vallandades aluselisi mineraale vereringesse, nagu kaltsium, mis tuleneb luudest ning magneesium, mida võetakse lihastest, kus kõik need mineraalid on väga olulised. Vajalike toitainete puudujäägi korral nõrgeneb immuunsüssüsteem ning võib viia edasi tõsisemate terviseprobleemideni.

Biocyte pH Basic on leeliselise mineraalsoolaga valmistatud toidulisand, mis põhineb Biocyte Lab-i toitumisalastel teadmistel. pH Basic sisaldab ka uuenduslikku kompleksi, mille on välja töötanud Biocyte Oligosorb.

Kasutamine:  3 kapslit päevas koos rohke veega. Sobib igapäevaseks kasutamiseks.
Toidulisand, mis põhineb taimeekstraktidel ja pulbril, D-vitamiinil ja kaltsiumil, magneesiumil, kaaliumil ja tsinktsitraadil

 

Kaltsium tsitraadist ja lithothamniumist

212 mg / 26% NRVs*

Magneesium tsitraadist ja litotamniumist

60.8 mg / 16% NRVs*

Kaalium

71.4 mg / 3.6% NRVs*

Tsink

8 mg / 80% NRVs*

D-vitamiin

2.4 µg / 48% NRVs*

Ingveri ekstrakt (Zingiber officinale)

8 mg

Greibi ekstrakt (Citrus maxima)

5 mg

* NRV: toitainete võrdlusväärtused

Maaletooja: UltimateBeauty OÜ, Tartu mnt 84a, 10112 Tallinn +372 503 7770, info@ultimatebeauty.ee, Reg kood: 14641412