Curcumin Forte x185® liposoomne kapseldus N30 (BioCyte, Prantsusmaa)

32,00  (sisaldab KM)

Biocyte Curcumin x185® on valmistatud kurkumiini mitsellide abil liposoomsel kujul, mis tagab toimeaine maksimaalse imendumise. Kasutades liposoomset tehnoloogiat, on Curcumin Forte x185® 185 korda rohkem biosaadavust kui traditsioonilisel kurkumiini kapslil.ˇ

Ühendatud kaks võimast antioksüdanti, mis kaitsevad organismi kahjulike vabade radikaalide eest. Kurkum soodustab liigeste ja luude tervist ning immuunsüsteemi normaalset funktsiooni. E-vitamiin aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi (põletiku tekkimise) eest.

Jaga infot sõbraga:

Kirjeldus

Liposoomne kapseldamine on uus nanotehnoloogial põhinev tootmine ja see tähendab, et aine on kapseldatud nanosuuruses olevatesse liposoomidesse. See aitab toimeainet kaitsta seedetrakti hapete ja ensüümide eest ning ainel on suurem imendumis- ja omastamisvõime.

BIOCYTE on maksimaalse imendumise jaoks välja töötanud esimese liposoomse kurkumiini. Curcumin Forte x185® on formuleeritud mikrokapseldatud kurkumiiniga, tuginedes Biocyte laboratooriumi toitumisalastele teadmistele.

Mitsell on mikrosfääriga keeruline struktuur. Mitsellidel on 2 poolust: vesilahustuv hüdrofiilne poolus ja lipofiilne poolus, mis püüavad veega kokkusobimatuid õlisid. See kahekordne afiinsus võimaldab katta toimeaine ja kaitsta seda väliskeskkonna eest. Need mitsellid jäljendavad meetodit, mida keha ise kasutab rasvade ja rasvlahustuvate ainete absorbeerimiseks. See toob kaasa parema imendumise ja palju suuremad kontsentratsioonid veres.

Kasutamine: profülaktikaks võtke 1 kapsel päevas, peale sööki . Kasutage 1 kuu. 

Toiteväärtused soovitatava ööpäevase annuse kohta (1 kapsel):

Kurkumiin ActivCurcumin 185TM-ist

36 mg

Vitamiin E

12 mg/100% NRVs*

Maaletooja: UltimateBeauty OÜ, Tartu mnt 84a, 10112 Tallinn +372 503 7770, info@ultimatebeauty.ee, Reg kood: 14641412