Digest Basic kps. N90 (Enzymedica, USA)

29,90  (sisaldab KM)

Seedeensüümidega toidulisand, mis sisaldab laia valikut taimepõhiseid õrna toimega ja asendamatuid seedimist soodustavaid ensüüme. Ensüümid on bioloogiliselt aktiivsed valgud, mis leiduvad kõikides elusrakkudes. Toode on sobilik esmase valikuna kasutamiseks kogu perele. Meie organism toodab loomulikul teel vastavalt vajadusele nii seedeensüüme kui ka ainevahetuslikke ensüüme. Seedeensüümid muudavad meie toidu energiaks, mida organism saab kasutada erinevates bioloogilistes protsessides.

Jaga infot sõbraga:

Kirjeldus

Soovitatav annustamine: võtta 1 kapsel iga söögikorra juurde seedimise toetuseks.  Digest Basic™ kapslid on väga väikesed ja lihtsalt neelatavad. Sobivad kasutamiseks ka neile, kellel on raskusi kapslite neelamisega. Kapsli sisu võib lahustada ka joogivees või segada toidu hulka (NB! Mitte liigkuuma toidu või vee hulka).

Digest Basic™ toote puhul kasutatakse Enzymedica kaubamärgi ainulaadset Thera-blend™ protsessi ensüümidele proteaas, lipaas, amülaas ja tsellulaas, mille käigus ühendatakse mitmed erinevad ensüümide tüved. See tagab nende ensüümide toimivuse erineva pH tasemega seedekulgla osades.  Kui teised ensüümid lõpetavad toimivuse, siis Enzymedica kaubamärgi ensüümid jätkavad veel tööd. Thera-blend™-i ensüümid lõhustasid 99% testitud toidust, et tagada optimaalne imendumine.

Thera-blend™ ensüümid on osutunud kolm korda tõhusamaks ja toimivad kuus korda kiiremini kui teised juhtivad seedeensüümidega toidulisandid.

Toode sobib taimetoitlastele (100% vegan) ning ei sisalda lisa-, täite- ja säilitusaineid ning biotehnoloogiliselt toodetud koostisosi (GMO vaba). Digest Basic™ tootes ei leidu muna, piima, soola, suhkrut, soja, nisu, pärmi, pähkleid, maisi, riisi, gluteeni, kaseiini, kartulit, kunstlikke toiduvärve ega lõhna- ja maitseaineid.