Seedimisele Digestin PADMA N40 kaps. (Šveits)

18,00  (sisaldab KM)

PADMA Digestin on traditsioonilise tiibeti meditsiini põhimõtetel põhinev Šveitsis toodetud taimne toidulisand. Kui kõht tundub „külm“ , seisakus (puhitunud) ja seedimine aeglane? Tunnete rasket ja külma tunnet maos ja seedetraktis, eriti pärast toore ja töötlemata toidu tarbimist (toored juur- ja puuviljad, piim, juust, külmad joogid)? Tiibeti taimsed kapslid stimuleerivad seedekuumust ehk aktiivsust ja vastavalt tiibeti vaatele kergendavad ebamugavust seedimisel. Kui on märgata külmatunnet kehas ja jäsemetes, siis seedekuumus on kehas jahtunud ja rõske. Selle tulemusel võivad seedeprotsessid aeglustuda ja venida.  Võib tekkida „ täis“ tunne (puhitunud) kõhus. See tähendab, et seedesüsteemis on aktiveerunud külm tuul, mis omakorda vähendab elujõudu, vitaalsust ja ka seksuaalset võimekust.

Kirjeldus

Seedimise kvaliteet sõltub Tiibeti meditsiini seisukohalt suures osas toimivast lima (Badkan) energiast ja piisavast seedekuumusest. Limaenergia tasakaalutus avaldub raskustundena mao ja soolestikupiirkonnas, puhitustena, aeglase ainevahetusena, halva söögiisuna, väsimuse ja loidusena. Antud retsepti  kasutatakse seedimise toetamiseks, maotegevuse parandamiseks, söögiisu parandamiseks (k.a. haigustest taastumise perioodil). Keha soojendamiseks.

Tiibeti meditsiini järgi on seedekuumus kõikide keha koostisosade terve ja elujõulise toimimise põhialuseks. Tugev seedekuumus, ehk seedimise ja ainete omastamise võimekus on eeldus tugevale immuunsusele, seksuaalsele võimeksusele ja pikale ning tervele elueale.

Kuidas PADMA Digestinit kasutada?  1 – 2 kapslit enne hommiku-, lõuna- ja õhtusööki koos klaasi sooja veega. PADMA Digestini ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 1,5-2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.

Toode on sobilik ka diabeetikutele. See ei sisalda laktoosi ja on gluteenivaba.

Koostisosad: Päevane annus 6 kapslit sisaldab: granaatõun (Punica Granatum L.) seeme 1224 mg, ingver (Alpinia officinarum Hance) juur 612 mg, kapsel: želatiin 576 mg, paakumisvastane aine: mikrokristalne tselluloos (Microcrystafline cellulose) 438 mg, pikk pipar (Piper longum L.) vili 153 mg, kardemon (Elettaria cardamomum Maton var. minuscula Burkill) seeme 76,5 mg, kaneel (Cinnamomum aromaticum Nees) koor 76,5 mg. Ränidioksiid (Silica colloidalis anhydrica) 66 mg.

Vastunäidustus: individuaalne taimede talumatus.

Hoida toatemperatuuril kuivas ja pimedas, lastele kättesaamatus kohas.

Importia: OÜ Menmo, Liiva 20B, Pärnu