Fe Fer (liposoomne raud) N30 kaps. (BioCyte, Prantsusmaa)

26,00  (sisaldab KM)

BIOCYTE on välja töötanud mikrokapseldatud toidulisandi, et parandada raua imendumist ja omastamist. Tootes on raud  mikrokapseldatud, mis võimaldab sellel mineraalil läbida mao barjääri, ilma et see oleks kahjustatud ning ise kahjustaks limaskesta ja imendub kergesti  verre. Toidulisand raua (Fe14 mg) ja vitamiinide C (80 mg)  ja B12 (1,25 m*g)  baasil.

Kellele toode sobib? Rauapuuduse ja kehvveresuse (aneemia)  korral. Rasedatele, imetavale emale, sportlastele, eakatele, taimetoitlastele, peale operatsioone ja verekaotusega traumasid.

Tarvitamine: 1 kapsel päevas, koos toiduga, klaasi veega

Jaga infot sõbraga:

Kirjeldus

Toidulisandis sisalduv raud aitab kaasa punaste vereliblede ja hemoglobiini normaalsele moodustumisele ning rakkude ja kudede hapniku omastamisele.  C ja B12 vitamiinid osaleva punaliblede ja hemoglabiini moodustamises, mis aitavad vähendada väsimust, parandavad immuunsust ja toetavad närvisüsteemi ning kaitsevad organismi vananemise eest. Toode on mikrokapseldatud, mis tagab raua parema imendumise.

Raud on meie keha jaoks oluline mikroelement. See sisaldab hemoglobiini valkudes, mis on punaste vereliblede lahutamatu osa ja mille roll on tagada hapniku transport kehas. Rauapuudus põhjustab hapniku vaeguse rakkudes, tekitades näiteks väsimustunnet. Menstruatsiooni ajal (ja eriti rohke menstruatsioonide ajal) tekib naistel rauakadu. Seda nähtus esineb ka inimestel, kellel on verekaotus, näiteks õnnetusjuhtumi või operatsiooni järel. Lisaks on ka sportlastel suur rauavajadus  pingutuste tõttu, mis nõuavad head hapnikuga varustamist. Kasvuea tõttu tuleb erilist tähelepanu pöörata raua tarbimisele lastel ja noorukitel. Oluline on taimetoitlaste rauavarude kontrollimine vereanalüüsiga ja vajadusel täiendamine. Rauapuudulikkusega inimesed peaksid samuti tasakaalustama oma toitumist.
Rauda on leitud mitmesugustes toiduainetes nagu punane liha, karpkalad, soja või tofu, kuid nende toiduainete raua biosaadavus ei ole alati piisav igapäevaste vajaduste katmiseks.

 

Raud

14 mg/ 100% NRV

Vitamiin C

80 mg / 100% NRV

Vitamiin B12

1,25 µg / 50% NRV

*NRV (TVV) – Toitainete võrdlusväärtused

Maaletooja: UltimateBeauty OÜ, Tartu mnt 84a, 10112 Tallinn +372 503 7770, info@ultimatebeauty.ee, Reg kood: 14641412