Go-Keto Mission® uriinianalüüsi ribad glükoosi ja ketooni määramiseks kodus N100 (L.Extensione EU)

24,00  (sisaldab KM)

Mission® uriinianalüüsi ribad on suurepärane vahend koduseks kasutamiseks uriinis ainevahetusjääkide määramiseks ja üldisest tervisest ülevaate saamiseks. Ribade tehnoloogia on väga usaldusväärne ja  on turuliidritega võrreldav.Ribasid on lihtne kasutada ja tulemused on kohe saadaval.

2 parameetriga ribad uriinist glükoos ja  ketoonide (ainevahetuse jääkained) kontollimiseks.

Korras süsivesikute ainevahetuse ja maksa tervise juures ei peaks uriinis olema ei gükoosi ega ketoone.

Jaga infot sõbraga:

Kirjeldus

Ketogenees

Ketoonid tekivad siis, kui rasvhapped lõhustuvad energiaks. Kui ketokehi on tekkinud verre liiga palju, on see kehal kahjulik ja need  väljutatakse  kehast uriiniga. Ketogenees on ülimalt normaalne füsioloogiline seisund ning see on inimese tavalise ainevahetuse keskseks osaks.

Ketoatsidoos on kahjulik ainevahetuse seisund, mille  puhul on veres väga kõrge ketoonide tase  ja ka kõrged veresuhkru väärtused.

Ketoatsidoos on  haiguslik seisund, mis esineb:

  • pikaajalise alkoholiprobleemiga ja rohkete maksatoksiliste ravimite tarvitavatel  isikutel jm mürgistused
  • pikaajalise ebatervisliku toitumise ja elustiili harrastamisel
  • ülekaalulistel ja metaboolse sündroomiga (prediabeet) isikutel
  • kroonilise või ägeda põletikuga kui keha insuliini vajadus suureneb
  • kaugele arenenud teist tüüpi diabeetikul
  • ravi mitte saanud esimest tüüpi diabeetikul

Ketoatsidoosi korral on lihtsalt veres glükoosi, mis varustab aju energiaga, aga keha ei ole suuteline glükoosi rakkudesse viima. Insuliini puudus annab kehale signaali selle kohta, et valitseb energiapuudus ning maks alustab täie hooga ketoonide tootmist. Tootmine toimub sellises taktis, et ketoonid akumuleeruvad veres haiglaselt suures koguses ja vere pH-väärtus langeb. pH-langemine ongi akuutne oht tervisele ning kui pH-väärtus läheneb väärtusele 7,0, tekib akuutne oht hapestumiseks, teadvuse kaotuseks ja lõpuks surmaks.

Kuidas kasutada:

Uriiniproov tuleb teostada hommikusest uriinist,  puhtasse ja kuiva nõusse ja testida nii kiiresti kui võimalik.

Võtke riba suletud pakendist ja kasutage seda nii kiiresti kui võimalik ja sulgege pakend kohe tihedalt. Kastke riba reaktiivipinnad täielikult värske, hästi segatud uriiniga ja eemaldage riba kohe, et vältida allpool toodud reagentide lahustumist.

Riba uriinist eemaldamisel puudutage riba servi salfrätikuga või raputage kergelt riba üleliigse uriini eemaldamiseks.

Hoidke riba horisontaalses asendis ja asetage riba salfrätile, et vältida kemikaalide segunemist ja / või käte määrdumist uriiniga.

Võrrelge reagentide alasid pakendi etiketil vastavatel värviplokkidel. Hoidke riba värviplokkide lähedal ja sobitage hoolikalt.

Tulemusi võib lugeda kuni 2 minutit pärast

Üksikasju leiate kasutusjuhendist (inglise keeles).

Hoida pakend suletult toatemperatuuril. Hoida otsese päikesevalguse eest. Riba on kanistri sildile trükitud kõlblikkusaja lõpuni stabiilne. Ärge eemaldage kuivatusainet. Eemaldage ainult vajav kogus ribasid ja kasutage kohe. Pange kork kohe ja tihedalt tagasi. Ärge külmutage. Ärge kasutage pärast kõlblikkusaega.

Pärast kanistri avamist on ülejäänud ribad stabiilsed kuni 3 kuud.