Graviola (Annona muricata) vilja pulbri 500 mg, kapslid N60 (UK)

29,00  (sisaldab KM)

Graviola on rikas C-vitamiini ja B-vitamiinide (tiamiini, riboflaviini ja niatsiini ) poolest. Lisaks sisaldab veel märkimisväärsel hulgal rauda, fosforit, kaltsiumit, süsivesikuid ja kiudaineid.

Gravioola on suurepärane vererõhu alandaja, peletab stressi, taastab närvisüsteemi ning hoiab eemal hingamisteede nakkused.
Hiljutised Ameerika Ühendriikides läbi viidud uuringud tõestavad, et Amazonase metsades kasvava graviola nimeline puuvili (ladinakeelse nimetusega Annona muricata) ravib vähki kuni 10 000 korda tõhusamalt kui kurnavaid kõrvaltoimeid põhjustav keemia.
Uuring tuvastas, et graviolal on võime rünnata vähirakke efektiivselt, aga samas turvaliselt, vältides keemiaraviga paratamatult kaasnevaid kõrvaltoimeid nagu juuste väljalangemine või iiveldus. Ka kaitseb graviola inimese immuunsüsteemi, hoides eemal ravi ajal äärmiselt ohtlikud viirusnakkused. Haige tunneb end ravi ajal oluliselt tervema ja energilisemana kui keemiaravi protseduure saades.
Uuringute allikaks on üks suuremaid Ameerika Ühendriikide ravimifirmasid, mis on graviolaga laboratoorseid katseid teinud 1970ndatest aastatest peale. Pahaloomulisi rakke hävitav toime tuvastati 12 vähiliigi, sealhulgas käärsoole-, rinna-, eesnäärme-, kopsu- ja pankreasevähi puhul. Leiti, et graviola mõju vähirakkude kasvu aeglustamisel on 10 000 korda võimsam kui näiteks Adriamycini, keemiaravis sagedasti kasutatava preparaadi puhul. Oluliseks eeliseks on ka asjaolu, et graviola ründab vaid pahaloomulisi rakke, jättes terved puutumata. Graviola lehtedel on leitud võime tõrjuda 6 erinevat vähivormi.

Põhjused, miks selle suurepärase loodusliku ravimi toime seni laiema avalikkuse ette ning ravimid masstootmisesse pole jõudnud, on proosaline: identse toimega, kuid inimjõul valmistatud preparaati ei suudeta patenteerida ning ravimifirmal puudub võimalus uuringutele kulutatud miljonid dollarid tagasi teenida. Nõnda ongi firma uuringute tulemused aastateks riiulile seisma jätnud.

 

Jaga infot sõbraga:

Kirjeldus

Graviola vilja kapslid sisaldavad kontsentreeritud graviola vilja pulbrit, mis on tehtud graviola mahlast.
Graviola puust kasutatakse kõike – lehed, viljad, seemned, juured ja koor. Graviola seemneid on kasutatud iivelduse ja oksendamise raviks. Ravimtaimede spetsialistid soovitavad enim kasutada lehti ja vilju. Graviola on ovaalne rohelise ja ogalise koorega puuvili, millel on tumepruunide läikivate seemnetega valge ja mahlakas viljaliha. Graviola on igihaljas puu, mis ei talu külma.
Graviola vili ise on suur, roheline ja valge sisuga. Päritolupaigas süüakse seda toorelt ning kasutatakse nii jookides kui magustoitude valmistamisel.
Graviolat on veel teadusmaailmas vähe uuritud ja tema kõik kõrvaltoimed ei ole lõplikult teada. Graviolat võiksid vältida inimesed kellel on Parkinsoni tõbi, või mõni muu haigus mis raskendab liikumist. Lisaks ei soovitata graviolat rasedatele ja imetavatele emadele.
Graviolat, mida päritolumaal Peruus süüakse ka toorelt, võib Eesti oludes tarbida pulbrina või kuivatatud lehtedena. Viimased sobivad ideaalselt teekeetmiseks.

Kasutamine: 2-6 kapslit päevas koos toiduga. Vähihaigetele soovitatakse ALUSTADA  esimesel kuul 6 kaps. päevas, hiljem vähendada kuni jõutakse iga päevase 2 kapslini, mida soovitav tarvitada vähemalt 6kuud.