GUARANA (Paullinia cupana) FORTE TBL N40 (Soome)

10.00  (sisaldab KM)

Guarana (Paullinia cupana) seemnete ekstrakti sisaldavad tabletid.
Energiat on vähe, kohvi ei taha või ei saa nii palju juua, kuid vaja on olla ergas, mobiliseerida kõik jõud ja mõte peab olema terav, siis aitavad Guarana seemne ekstrakti tabletid.

Guarana seemneid kasutatakse nende ergutava toime tõttu. 2 tabletti sisaldab 1000mg standardiseeritud Guarana seemnete ekstrakti, mis oma ergutavate omaduste poolesta vastab 1 tassile kohvile.

Guaranat tuntakse ka ainevahetuse ergutina ning võib aidata kaalu alandada, turseid vähendada, kõhukinnisust kõrvaldada ning parandada hormonaalset süsteemi.
KOOSTIS: Guarana seemnete ekstrakt 81% (vastab 1600mg seemnetele/1tbl.)
ANNUSTAMINE: 1-2 tabletti korraga.

TOOTJA: HANKINTATUKKU OY
MAALETOOJA: OÜ Loodustoode

 

Kirjeldus

 

Energia: Guaraana üks oluline toime on selle energiat mõjutavad tagajärjed. Guaranal on sarnane keemiline struktuur kui kofeiinil ja taimede seemned pakuvad veelgi suuremat kofeiiniefekti kui tavalised kofeiini joogid, sealhulgas kohv. Guarana võib energiat mõjutada rohkem, võrreldes kohvi toimega, sest guarana vabaneb aeglasemalt, et tagada püsiv energia. Taim stimuleerib otseselt kesknärvisüsteemi ja võib väikestes annustes kasutamisel võidelda  väsimuse vastu ja suurendada aktiivsust.

 

Kaalukaotus: Guaranat on põliselanikud kasutanud teede valmistamiseks, et suruda alla nälja tunnet, mis ongi kehakaalu langetamiseks oluline. Guarana’t kasutatakse täna teatud energiatoodetes ja kaalulangus-toidulisandites, et toetada kehakaalu langust üldise stimuleerimise ja nälja vastu võitlemisega. Guarana võib soodustada kehakaalu langust, kui toimib närvisüsteemile, et soodustada lipolüüsi(rasvade lõhustamine) protsessi. See protsess hõlmab rasvade vabanemist vereringesse, kus seda vajadusel kasutatakse energiana.

 

Soole tervis: Guarana pakub lisaks oma energiaallikate ja kehakaalu vähenemise mõjudele kehale mitmeid tervislikke toimeid,  ütleb GuaranaStudies.com.

Guarana soodustab soolte peristaltikat (liikumist), mis on kasulik kõhukinnisust põdevatele inimestele. Lisaks sellele on Guarana efektiivne teiste tüsistuste, sealhulgas gaasi ja kõhulahtisuse raviks, kuna see aitab süsteemi detoksifitseerida ja puhastada.

www.drugs.com sõnul on Guaranast kasutusel mitmesuguseid vorme. Kõige looduslikumal kujul on Guarana seemnete kuivatatud pasta. See on kaubanduslikult saadaval siirupite, ekstraktide, tablettide või kapslipreparaatide ja energiajoogide lisanditena. Kui see lisatakse kehakaalu langetavatele toodetele, kombineeritakse see tüüpiliselt teise kaalulanguse stimulantiga.

Allikas: www.livestrong.com

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “GUARANA (Paullinia cupana) FORTE TBL N40 (Soome)”