IMMUUNKAITSE PARACTIN®-ga N30 kaps. (L.ExtensionEurope)

39,00  (sisaldab KM)

Kahetoimeline immuunsussüsteemi tugi (beeta-glüaanid ja C-vitamiin Camu Camu (Myrciaria dubia) . Immuunkaitse koos PARACTIN®iga sisaldab patenteeritud koostisosade kombinatsiooni, mille kliiniline toime on tõestatud immuunfunktsiooni tugevdamiseks. Pärmist eraldatud kõrgelt puhastatud beeta-glükaanide immuunsusvõime ületab kõigi teiste seni testitud immuunsuse toidulisandite allikaid.

Jaga infot sõbraga:

Kirjeldus

PARACTIN®, ravimtaimeekstrakt (Andrographis paniculata), mida Aasias kasutatakse tuhandeid aastaid, aitab põletiku vastu. See pakub märkimisväärset hooajalist tuge ja leevendab sümptomaatilisi ebamugavusi. Selle ürdi toimeainetel on inimkehale võimas immuunsust tugevdav toime.See koostis sisaldab 250 mg  ekstrakti camu camu (Myrciaria dubia) looduslik puuviljamarI. See on Amazonase vihmametsas levinud väike vili ja üks rikkamaid looduslikke C-vitamiini allikaid.

Üks kapsel päevas on eriti soovitatav sügisel ja talvel, kui immuunsus on madal. Beeta 1,3 / 1,6 glükaanikompleks tekitab immuunsussüsteemile optimaalse kaitse tagamiseks umbes viie päevaga. Seetõttu on igapäevane toidulisand soovitatav.

Täiendava toetuse saamiseks võib ajutiselt võtta päevas kuni kuus (6) kapslit.

1 taimnekapsel sisaldab:

C-vitamiin (camu camu ekstraktist) 50 mg

Camu camu (Myrciaria dubia) ekstrakt (loodusliku puuviljamarja) [std. kuni 20% looduslikku C-vitamiini (50 mg)] 250 mg

Wellmune (väga puhas beeta-1,3 / 1,6 glükaane küpsetus pärmi ainulaadsest tüvest) 100 mg

Paractin® (bioaktiivne 14-neo-androühend) (Andrographis paniculata) ekstrakt (leht) [Andrographolide, 14-desoksüandrographolide ja neoandrographolides patenteeritud segu] 25 mg

PARACTIN® on HP koostisosade registreeritud kaubamärk. Wellmune on Kerry Groupi registreeritud kaubamärk.

Annustamine : Soovitatav päevane tarbimine on üks (1) kapsel päevas tühja kõhuga või vastavalt tervishoiutöötaja soovitustele.• Vajadusel suurendage annust kuni kuue (6) kapslini päevas.

Kui teil on tervisehäireid või kui olete rase või imetate, pöörduge kõigepealt arsti poole.