Põdrakanepi tee (Ivan Tšai) N20 (Siberi Tervis)

9.00  (sisaldab KM)

Eesti on ainuke Põhja-Euroopa maa, kus ei ole kadunud põdrakanepitee traditsioonid. Ahtalehine põdrakanep on vääriline koht meie maa ajaloos. See jook on ammustest aegadest saadik teinud meie rahva tugevamaks, vastupidavamaks, enesekindlamaks, julgemaks, ilusamaks. Põdrakanepiteed nimetatakse meesteteeks, sest ta on kasulik meeste eesnäärme normaalsele talitlusele. See jook on kasulike ainete allikas, nagu raud ja karotenoidid. Tee aitab säilitada liigeste liikuvust ja paindlikkust, omab antioksüdantset toimet, pidurdab vananemisprotsessi. Tõstab organismi vastupanuvõimet väliskeskkonna kahjulike faktorite suhtes. Põdrakanepitee värskendab, annab hea enesetunde, lisab jõudu.

Kirjeldus

Põdrakanepitee on valmistatud naaberrahva – slaavi iidsete traditsioonide kohaselt. Põdrakanepi lehed ja õisikud korjatakse käsitsi. Tänu fermentatsiooni ja kuivatamise vanaaegse tehnoloogia kasutamisele säilivad tootes unikaalne omapära ja hõrk mõrkjas maitse. Lehtede granuleerimine teeb joogi värvuse intensiivsemaks ja kiirendab tee valmimise protsessi.

Valmistamine: ühele filterpakile valada 200-300 ml 80 C kuuma vett, lasta tõmmata 10-15 min ja juua toidukordade vahel 1- 2 pakki päevas. Soovitav kuur 10 päeva ja korrata 20 päeva järel.

Tootja:  Tootja: „Fabrika sovremennogo zdorovia“, Vene Föderatsioon, Novosibirski oblast, Berdsk, Himzavodskaya 11/20. Tel. (383)328-10-60
Maaletooja: Bobrovskaja Natalja OÜ reg.№  11403899, Tallinn, Narva mnt.23

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Põdrakanepi tee (Ivan Tšai) N20 (Siberi Tervis)”