Kaps. L-Arginine 500 mg N50 (USA, Solgar)

19,00  (sisaldab KM)

Arginiin on vajalik aminohape kõigi lihaste ainevahetuse jaoks, on oluline naha loomisel ja taastootmisel. See aine on ülimalt kontsentreeritud kujul nahas ja sidekoes.
L-Arginine sisaldab lämmastikmonooksiidi, mis aitab: reguleerida vere liikumist veresoontes, mõjutades veresooneseina elastsust ja seeläbi normaliseerides vererõhku ning soodustab vereringet peenises, seega parandades erektsiooni.
Toodet soovitatakse kasutada kardiovaskulaarse (südame-veresoonkonna) tervise ning meeste seksuaalfunktsioonide toetamiseks.
Kasutamine:
Toidulisandina täiskasvanutele 1 taimne kapsel päevas. Võtta koos mahla või veega einete vahel või vastavalt toitumisnõustaja soovitustele. Ära ületa soovitatud kogust.
Toode ei sisalda: gluteen, jahu, piimatooted, soja, säilitusained, magusained, kunstlikud lõhna- ja maitseained, värvained.
Toode sobib ka taimetoitlastele
Tähelepanu:
Kui olete rase või imetate, võtate ravimeid või teil on tervisehäire, konsulteeriga enne toote manustamist oma arstiga.
Tootja: Solgar, USA,

Solgar on rahvusvaheliselt tunnustatud innovaatiliste ja teaduspõhiste kvaliteetsete toidulisandite tootja. Solgar on aasta-aastalt täiustanud ning välja töötanud kõrgekvaliteedilisi vitamiine ja loodustooteid aastast 1947, toetamaks ja parandamaks inimeste tervist ja elukvaliteeti.
Maaletooja: Loodusravi Kliinik OÜ

Jaga infot sõbraga:

Kirjeldus