L- Lysine 500mg N50 kaps. (Solgar, USA)

18,00  (sisaldab KM)

Lüsiin on asendamatu aminohape, mida keha ise ei suuda tooda. Aminohapped on vajaliku valkude tootmiseks. Lüsiin on oluline kasvuks, naha- ja sidekoe paranemiseks ja hormoonide, ensüümide ja immuunsusteemis antikehade tootmiseks.

Uuringud näitavad, et lüsiin võib olla abiks ka herpese viiruse kaitseks. On leitud, et lüsiin on kasulik kogu tervisele ja nahale ning on abiks viirusinfektsioonide  vastu.

• On leitud, et lüsiin on kasulik tervisele ja nahale ning on abiks külmavillide vast
• Lüsiin on aminohape, mida leidub peamiselt kaunviljades. Lüsiini sisaldavad toidud pärsivad viiruste tegevust
• Koos C-vitamiiniga võetuna võib lüsiin toetada südame-veresoonkonna ja immunsüsteemi tervist.
• Lüsiini on keha vaja karnitiini tootmiseks ning rasvade ainevahetuse jaoks.

Kasutamine:
Toidulisandina täiskasvanud 1 kuni 2 taimset kapslit päevas. Toodet soovitatakse võtta koos mahla või veega einete vahel või vastavalt tervisetöötaja soovitustele. Ära ületa soovitatud kogust.
Toode ei sisalda: gluteen, nisu, piimatooted, pärm, säilitusained, magusained, kunstlikud maitse- ja värviained.
Tähelepanu: Kui olete rase või imetate, võtate ravimeid või teil on tervisehäire, konsulteeriga enne toote manustamist oma arstiga. Hoidke lastele kättesaamatus kohas.
Tootja: Solgar, USA
Solgar on rahvusvaheliselt tunnustatud innovaatiliste ja teaduspõhiste kvaliteetsete toidulisandite tootja. Solgar on aasta-aastalt täiustanud ning välja töötanud kõrgekvaliteedilisi vitamiine ja loodustooteid aastast 1947, toetamaks ja parandamaks inimeste tervist ja elukvaliteeti
Maaletooja: Loodusravi Kliinik OÜ

Jaga infot sõbraga: