Kolloidhõbe Silver-Max Care 118ml

24,00  (sisaldab KM)

Kolloidhõbeda vesilahus (hõbedavesi) naha ja limaskestade  igapäevaseks profülaktiliseks viiruste ja bakterite vastaseks puhastamiseks. Lahuses sisalduvad hõbedaioonid takistavad   patogeensete bakterite, viiruste ja seente  paljunemist. Kasutamine:
Erinevate viiruslike, bakterioloogiliste infektsioonhaiguste puhul. Ninaneelu, bronhide, kopsude, ägedate ja krooniliste tervise probleemide puhul.
Nahahaiguste korral (seenhaigused, ekseemid, vistrikud, akne, mädapaised, putukahammustused, erineva astme põletushaavad). Sooleinfektsioonide puhul
Silmahaiguste puhul (konjuktiviit, silmapõletik).

Jaga infot sõbraga:

Kirjeldus

Kasutamine: täiskasvanud võtavad ½ teelusikatäit 1-2  korda päevas vastavalt vajadusele, lapsed – ¼ kuni ½ teelusikatäit 1 kord päevas.
Välispidise vahendina võib kanda vahetult haavadele, putukahammustustele, põletikulistele kohtadele nahal või pritsida ninna, kurku, silma.

! Rasedad naised ja rinnaga toitvad emad, aga samuti isikud, kellel on allergia mikroelementide suhtes, peaksid enne tarvitamist konsulteerima oma raviarstiga ja vältima üledoose.
Kolloidhõbe on üks universaalsemaid bakteri- ja viirusevastaseid preparaate väga laia toimevaldkonnaga. On tõestatud, et ta toimib tõhusalt sadade infektsioonhaiguste tekitajate vastu. Väärib märkimist, et kolloidhõbe hävitab mitte ainult haiguste tekitajaid, vaid ka nende poolt eraldatavaid toksiine.
Kolloidhõbeda kasutamine annab positiivseid tulemusi follikulaarse angiini ehk kurgupõletiku, mitmesuguste nahahaiguste, s.h. impetiigo (äge põletikuline mädavillide ja kihelemisega nahahaigus), dermatomükooside, mädapaisete, erineva lokalisatsiooniga ekseemide puhul, mis on tüsistunud teisese infektsiooni tõttu, jms.

Kolloidhõbe on ennast tõestanud kui efektiivne vahend oftalmoloogilises praktikas (silmahaigused), sealhulgas laste ja täiskasvanute konjunktiviitide ja silmapõletike puhul, parenhümatoosse keratiidi (silma sisekudede või ka sarvkesta äge põletik), silma sarvkesta põletuste ja muude traumade korral.

On tõestatud, et kolloidhõbedat võib kasutada erineva raskusastmega põletuste raviks, s.h. laiaulatuslike põletushaavadega kehapiirkondade töötlemisel. Kolloidhõbe hävitab väga ohtlikku bakterit Pseudomonas Aeruginosa, mis tekitab raskeid põletushaavade tüsistusi.

Naha puhastamine selle lahusega hommikul ja enne magama minekut võimaldab nahal välja näha värske ja niisutatuna. Kosmeetikud soovitavad kasutada hõbedavett näo puhastamiseks probleemse naha, akne, komedoonide ja vistrike korral.Hõbedavesi avaldab noorendavat toimet, vähendab ärritust, hoiab ära naha kuivust ja kestendamist, tõstab toonust, aktiveerib rakkude regeneratsiooni.

Kolloidhõbe on demineraliseeritud vee baasil valmistatud kolloidlahus, milles üliväikesed hõbedaosakesed on hõljuvas olekus.
Ühes pudelikeses sisaldub 118 mg kolloidhõbedat.
Seespidiselt ööpäevane annus 1 teelusikatäis sisaldab puhastatud kolloidhõbedat kontsentratsiooniga 10 ppm. Kolloidlahuse tootmise tehnoloogia võimaldab hõbedaosakestel täielikult vees lahustuda.  Teised komponendid: puhastatud vesi.
Ei sisalda kunstlikke komponente, konservante ega lisandeid. Ei ole toksiline, ei tekita sõltuvust ega kõrvalmõjusid.  Preparaat on ilma maitseta ja mittetoksiline. Kõrgekvaliteediline hõbeda kolloidlahus on värvitu või kerge kollaka tooniga.

Toodetud: ABL Manufacturing LLC, Utah, USA                         Maaletooja. OÜ Koralliklubi, Vilmsi 6, Tallinn