FRESHDELI ENERGIAKÜÜNAL Kaitseingli energia ligitõmbamiseks

21.00  (sisaldab KM)

See on küünal sinu Kaitseingli toetuse, hoole ja kaitse jaoks. Selle energia on nagu kui palve saadetud sinu enda Kaitseingli poole, küsides õnnistust ja abi.

Õilis ja õrn Kaitseingli kvintessents on imbunud kadakalõhna ning seda täiendavad soe majoraan, rosmariin, elemi ja bergamoti noodid.

Leedu käsitöö

Kategooriad: , .

Kirjeldus

HINGEKÜÜNLAD AROOMITERAAPIAKS KODUS JA TÖÖL!

Aroomiterapeudi poolt oskuslikult valitud taimsed ja eeterlikud õlid ning mõnusalt soe sojavaha soojendab üles ka kõige kaugemad punktid südamesopis. Freshdeli Energiaküünaldega saad luua mõnusa spaa õhkkonna kodus! Küünla hubane leek ja eeterlike õlide meeldivad aroomid loovad mõnusa atmosfääri… Küünla sulamisel tekkiv soe vaha soojendab ja lõõgastab. Seda sobib kasutada massaažiks massaažiõli asemel. Sobib ka maniküüriks, pediküüriks. Toidab väga hästi nahka!

Freshdeli Energiaküünlad sisaldavad dermatoloogiliselt testitud sojavaha, magusa mandli õli ning suurel hulgal erinevaid (6-8 erinevat) vaid kõrgekvaliteedilisi eeterlikke õlisid ja isegi küünla taht on puuvillast!  Ei ole lisatud lõhna- ega värvaineid.

Põlemisaeg 45 tundi, kuid toime saavutamiseks piisab 20  minutist.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “FRESHDELI ENERGIAKÜÜNAL Kaitseingli energia ligitõmbamiseks”