FRESHDELI ENERGIAKÜÜNALl õppimiseks ja keskendumiseks vajaliku vaimse energia aktiviseerimiseks

21.00  (sisaldab KM)

Kui mõistus on väsinud ja ei suuda genereerida ideid. Kui sa ei suuda keskendada oma tähelepanu õppimisele või tööle. Kui hoolimata tohutust pingutusest ja jõutahtest on raske meelde jätta vajalikku infot. Mõistuse- ja õppimisenergia harmoonia kvintessents puudutab õrnalt meeli. Seda domineerib eukalüpti ja sidrunheina duo ning samuti lavendli, sidruni ja rosmariini lõhn.

Põlemisaeg 45 tundi, kuid toime saavutamiseks piisab 20  minutist.

Kategooriad: , .

Kirjeldus

HINGEKÜÜNLAD AROOMITERAAPIAKS KODUS JA TÖÖL!

Aroomiterapeudi poolt oskuslikult valitud taimsed ja eeterlikud õlid ning mõnusalt soe sojavaha soojendab üles ka kõige kaugemad punktid südamesopis. Freshdeli Energiaküünaldega saad luua mõnusa spaa õhkkonna kodus! Küünla hubane leek ja eeterlike õlide meeldivad aroomid loovad mõnusa atmosfääri… Küünla sulamisel tekkiv soe vaha soojendab ja lõõgastab. Seda sobib kasutada massaažiks massaažiõli asemel. Sobib ka maniküüriks, pediküüriks. Toidab väga hästi nahka!

Freshdeli Energiaküünlad sisaldavad dermatoloogiliselt testitud sojavaha, magusa mandli õli ning suurel hulgal erinevaid (6-8 erinevat) vaid kõrgekvaliteedilisi eeterlikke õlisid ja isegi küünla taht on puuvillast!
Ei ole lisatud lõhna- ega värvaineid.

Leedu käsitöö

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “FRESHDELI ENERGIAKÜÜNALl õppimiseks ja keskendumiseks vajaliku vaimse energia aktiviseerimiseks”