L-lüsiin 620 mg N100 kaps (L.ExtensionEurope)

19,00  (sisaldab KM)

Asendamatu aminohape tervisliku lämmastiku tasakaalu saavutamiseks ja paljuks muuks tervisele vajalik
Lüsiin on inimese tervisele vajalik aminohape, mida aga ei saa keha ise toota. See aminohape on oluline  kasvu ja õige lämmastiku tasakaalu tagamiseks. Lüsiin on ühendatud paljude valkudega ja see on multifunktsionaalne aine, mida kasutatakse mitmel otstarbel.

Jaga infot sõbraga:

Kirjeldus

Glükoosi  alandava omaduse tõttu võib lüsiin olla suureks abiks kui veresuhkru tase on kõrge. Uuringute kohaselt on lüsiinil viirusevastane toime, kui see blokeerib arginiini aktiivsust. Aitab kaltsiumi imendumisele kaasa ja vähendab uriini kaudu kaotatud kaltsiumi kogust. Lüsiin interakteerub teiste aminohapetega, et säilitada kasvu, kehamassi ja keha lämmastikuvaru.

Lisaks on näidatud, et toidulisandi asendamatu aminohappe L-lüsiin soodustab lõõgastumist. Oad on märkimisväärne lüsiini allikas, mida enamik inimesi ei tarbi  piisavas koguses. L-lüsiin koos arginiiniga  tasakaalustab hormonaalseid stressireaktsioone.

Oad on märkimisväärne lüsiini allikas, mida enamik inimesi ei tarbi  piisavas koguses.

Koostis. L-lüsiin (L-lüsiini HCl-na) 620 mg.  Muud koostisosad: taimne tselluloos (kapsel), taimsed stearaadid, L-leutsiin.

Kasutamine:  Soovitatav annus on 1 kapsel kolm korda päevas tühja kõhuga või vastavalt arsti ettekirjutusele.