Musta köömne Õli ja Bio-Curcumin® | 60 kpsl. (L.Extension)

36.00  (sisaldab KM)

Teadlased on kindlaks teinud, et musta köömne seemned sisaldavad laiatoimelisi aktiivseid ühendeid. Kui kombineerida neid, annavad võimsa ja laiaulatusliku immuunsüsteemi toetuse ja abi võitluses põletikuga. Musta köömne Õlil on tõestatud toetav toime  mitmetes bioloogilistes põletikus osalevates protsessides.
Kurkumiin on avaldanud muljet teadlastele oma tähelepanuväärsete mitmete tervisele kasulike omadustega. See oli esimene, mida indiaanlased kasutasid  rohkem kui 3000 aastat tagasi traditsioonilises Ayurveda meditsiinis. See imeline toime aitab vähendada põletikku, et säilitada terve soole ja muid funktsioone, samuti kaitsta aju vananemisega seotud probleemide eest. Samuti on tuntud antioksüdantsete omadustega. Probleem on selles, et kurkumiini imendub halvasti vereringesse. Bio-Curcumin® omastab keha kuni seitse korda paremini kui tavalist kurkumiini. See kurkum preparaat annab palju suurema maksimaalne kontsentratsioon veres ja jääb vereringesse peaaegu kaks korda kauemaks kui tavalised kurkumi  toidulisandid.

Kirjeldus

Vananev tervis vajab immuunsüsteemi dirigentide aktiivsust, milleks on  immunsuses makrofaagid ja abistavad T-rakud (killer-rakud). Musta köömne Õli uuringud näitasid , et toetab optimaalselt eluliselt tähtsat kaitsemehhanismi. Tegutsedes nii immuunsüsteemis ja põletikuliste teguritega. Musta köömnete Õli, toetab tervet immuunsüsteemi, seega on oluline meie vananevas organismis ning hõlbustab tervenemist  põletikulistest protsessidest.
Kogus ühes annuses:
Thymocid ™ orgaaniline must köömen õli (Nigella sativa) 500 mg
BCM-95® Bio-Curcumin® (kurkum longa) 25: 1 ekstrakt (root) [STD. 95% Kokku Curcuminoids Complex eeterlikud õlid kurkum Rhizome HPLC (190 mg)] 200 mg
Muud koostisained: želatiin, glütseriin, puhastatud vesi, mesilasvaha, jaanileivapuu värvi, päevalille letsitiin.
Thymocid ™ on kaubamärk Verdure Sciences, Inc.
Bio-Curcumin® ja BCM-95® on registreeritud kaubamärgid Dolcas-Biotech, LLC. USA patendid nr. 7883728, 7736679 ja 7879373

Annus ja kasutamine
• Soovitatav päevane kogus on üks (1) pehme kapsel kaks korda, koos toiduga või ilma, või vastavalt arsti korraldusel

Ettevaatust: Ärge kasutage seda toodet, kui teil on sapipõie probleeme või sapikivid. Kui te võtate antikoagulanti või trombotsüütide vastaseid ravimeid või põete vere hüübimatust (hempfiilia), pidage nõu oma arstiga.