Naturaalne Surnumere muda (Jordaania) 450 g

7,00  (sisaldab KM)

Surnumere muda on tõhus naha ja kogu  organismi puhastusvahend, absorbeeridesse naha kaudu endasse kuhjunud toksiinid, on põletikualandaja ja rahustaja. Muda sobib kõikidele nahatüüpidele nii ilutootena kui rahustaja ning puhastajana

Jaga infot sõbraga:

Kirjeldus

Surnumere muda aitab leevendada mitmeid nahaprobleeme nagu psoriaas, dermatiit  ja  akne, rahustab ja jahutab päikesest põlenud nahka, leevendab liigespõletikku (artriit) ja lihasvalusid (fibromüalgia). Muda aitab kehast väljutada toksiine, jääkaineid ning samal ajal toita seda mineraalidega. Surnumere muda on vanim tuntud organismi  puhastaja.

Mudamähised stimuleerivad vereringet ja parandavad seega  veresoonkonna- ning südame tööd. Tänu puhastavale ja stimuleerivale toimele aitab muda vähendada ka tselluliiti.

Surnumere muda maski soovitatakse teha  näole ja kaelale, see teeb naha siledaks, värskeks ja pehmeks.

Naturaalne Surnumere muda on üks tõhusamaid meetodeid, kuidas puhastada nahka ning ummistunud poore, ennetada akne´t jm vinne-punne,  samal ajal  toita nahka. 

Mudamaski võib teha ka juustele, see taastab juukseid pärast välistegurite (tuul, päike, keemiline töötlemine jne) poolt tingitud kahjustusi.

*Kehale värskendava hoolduse tegemiseks määri kogu keha Surnumere mudaga kokku.Välispidiseks kasutamiseks määrida kokku soovitud piirkonna puhas pestud  nahk, lase sel 15-20- 30  minutit mõjuda. Eriti hästi mõjub see sauna kuumuse ja niiskuse käes. Loputa muda sooja duši all maha. Mitte pesta rohkem seebiga.*Lihasvalude ja krooniliste  liigeseprobleemide  korral tasub teha kergelt soojendatud Surnumere muda kompressi valutavatele kohtadele. Määri soe muda valutavatele kohtadele ja mässi ümber toidukile., peale sall vm sooja hoidev tekstiil. Peale 20-30 minutit loputa sooja veega muda maha. Peale seda võib mässida veel sooja salli sisse pikemaks ajaks.