NÕGESE RAUD + naturaalne C-vitamiin N 50 tabl. (NÕGEL, Eeesti)

24.00  (sisaldab KM)

Nôgeli raua toidulisandis on raud kõhusõbralikus ja hästi imenduvas raudbisglütsinaadi vormis, mis tavaliselt ei põhjusta kõhuvaevuseid.
Raudbisglütsinaadi biosaadavuseks hinnatakse ligikaudu 90% ning seetõttu on raudbisglütsinaat tuntud kui hell kõhule. Raua imendumist soodustab looduslik C-vitamiin acerola kirssidest. Raudbisglütsinaat ja neli looduslikku koostisosa.
20 MG päevase annuse korral (1 tablett) jagub toidulisandit 50-ks päevaks.

Kirjeldus

Acerola kirsi (Malpighia emarginata) pulber*, klorella (Chlorella vulgaris) pulber*, raud (raudbisglütsinaat), Eesti kõrvenõgese (Urtica dioica) pulber**, karnaubavaha (3%).
*kasvatatud ilma sünteetiliste taimekaitsevahendite ja väetisteta
**vabas looduses kasvanud ja laboris analüüsitud kõrvenõges
Toode ei sisalda magneesiumstearaati, kunstlikke lisa-, säilitus-, värv- ja magusaineid. Laktoosi, kaseiini, pärmi, soja, GMO, maisi, želatiini ja loomse tooraine vaba. Looduslikult gluteenivaba. Sobilik veganitele.
Nôgel väärtustab ökoloogilist eluviisi.  Kõrvenõgese uuringud on teostatud koostöös Eesti Maaülikooliga.
Päevane annus (1 tablett 600 mg) sisaldab 20 mg* rauda (raudbisglütsinaati) ja 30 mg** looduslikku C-vitamiini.

20 MG päevase annuse korral jagub toidulisandit 50-ks päevaks.

Manustamine: Parim on rauapreparaate võtta hommikuti tühja kõhuga, siis on imendumine kõige tõhusam. Osadel inimestel võib raud põhjustada iiveldust ja seega soovitatakse üldjuhul võtta rauda koos toiduga. Siis aga on imendumine nõrgem.
Ära võta rauda koos nende toitudega: Kohv, tee, piimatooted ja kaltsiumirikkad toidud. Kofeiin ja tanniin võivad mõjutada raua imendumist, kaltsium on üks peamiseid raua imendumise takistajaid.

Raua ja kilpnäärme hormooni türoksiini manustamise vahele peaks jääma paar tundi. Et aidata kaasa paremale raua imendumisele, võid võtta rauapreparaadi koos apelsinimahla või muu C-vitamiini sisaldava joogiga (näiteks sidrunivesi).
Organismi madalate rauavarude korral ei piisa tihtipeale 20 MG päevasest kogusest. Siis on soovitatav võtta rauda regulaarselt ja suuremates kogustes. Konsulteeri perearstiga, mis on Sinu jaoks sobiv kogus võttes arvesse Sinu enda organismi rauavarusid. Soovitame testida vere ferritiini taset enne raua toidulisandi kasutamist. See õnnestub lihtsalt vereproovi kaudu.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “NÕGESE RAUD + naturaalne C-vitamiin N 50 tabl. (NÕGEL, Eeesti)”