Omega-3 Krilliõli astaxantiniga N45 kaps. (BioCyte, Pranatsusmaa)

39.00  (sisaldab KM)

Südame ja veresoonte funktsioonide heaks Biocyte Oméga 3 Krill® on krillõli baasil valmistatud toidulisand. See aitab kaasa südame normaalsele funktsioneerimisele tänu eikosapentaeenhappele (EPA) ja dokosaheksaeenhappele (DHA). Omega-3 rasvhapped on vajalikud igas vanuses inimestele, avaldades head mõju nii ajule, mälule, närvisüsteemile aga ka südame- ja veresoonkonna haiguste ning isegi vananemisilmingute vastu.

Kirjeldus

Oomega-3 puudusele kehas võib viidata kuiv nahk, kananahka meenutavad moodustised õlgadel, pragunevad sõrmeotsad, kõõm, küünte kahvatu värvus, küünte aeglane kasv, silmade kuivus, kuivustunne suus, isu rasvase toidu järele, jäigad või valusad liigesed. Krilli ehk tavalist hiilgevähki saadakse puhastest maailmavetest, seetõttu on ta täiesti vaba radioaktiivsetest ja keemilistest lisanditest. Antarktika krilli organismi satuvad oomega-3-rasvhapped mikrovetikatest, mis on krilli peamiseks toiduks. Krilli lisandite- ja saastevaba olek on tingitud asjaolust, et krill on looduses üks kõige pisemaid elusorganisme, mis oma väikese organismimassi tõttu pole võimeline püüdma mitte mingisugust saastet. Mitmetest kontrollitud allikatest saadud teabe põhjal võib arvata, et vähemalt 50% maailmas müüdavast kalamaksaõlist sisaldab vähemal või rohkemal määral elavhõbedat ning teiste raskemetallide lisandeid. Inimese tervisele kõige kasulikum krilliõli omadus on selle eriline struktuur ehk oomega -3-rasvhapete ainulaadne paiknemisviis. Seda struktuurset erinevust on võimalik näha, kui segada krilliõli klaasis vees. Krilliõli lahustub vees, kalaõli aga jääb veepinnale ujuma. Lahustuvus näitab, et krilliõlil on ka organismis parem imenduvus.

Krillis on  kõrge astaksantiini (võimas antioksüdant) sisaldus ja seetõttu pole krilliõli praktiliselt oksüdeeruv (riknev), nimetatud näitajaga ületab ta kõiki kalamaksaõlisid 200 korda (sõltuvalt astaksantiinisisaldusest). Kalamaksaõlid riknevad väga kiiresti,vähemalt 50% maailmas realiseeritavatest kalamaksaõlitoodetest on oksüdeerunud ja tervisele ohtlikud.

Kasutamine. 1–3 kapslit päevas koos söögiga. Kasutage 3 kuud.

Toiteväärtused soovitatava ööpäevase annuse kohta (3 kapslit):

Krilliõli

1,500 mg

millest omega-3 rasvhapped

330 mg

 …. millest EPA

180 mg

 … ja DHA

82,5 mg

millest astaksantiin

150 µg

BIOCYTE on välja töötanud mikrokapseldatud toidulisandi, et parandada toimeainete imendumist ja omastamist. Liposoomid on mikrosfäärid, mille ehitus on identne rakumembraanide struktuuriga. Nad kaitsevad toimeaineid seedekulglas ja parandavad nende imendumist.

Maaletooja: UltimateBeauty OÜ, Tartu mnt 84a, 10112 Tallinn +372 503 7770, Reg kood: 14641412