OnGuard (tõlkes ‘valvel’) ( doTerra) N60 geelkapslid

39,00  (sisaldab KM)

On Guard on dōTERRA immuunsüsteemi kaitsev ja tugevdav segu. Naturaalsete 100 % eeterlike õlide segu on antibakteriaalne, viiruseid pärssiv, organismi puhastav, immuunsüsteemi tugevdav ja  haigusi ennetav.
On Guard koostisse kuuluvad: Kaneel (Cinnamon), Nelgi pung (Clove bud), Eukalüpt (Eucalyptus), Rosmariin (Rosemary), Metsik Apelsin (Wild Orange)
Teaduslikud uuringud on tõestanud, et On Guard’is leiduv nelgiõli (clove) on võimeline pärssima selliseid kurje tegelasi nagu MRSA* bakter ja Ebola viirus! 

Jaga infot sõbraga:

Kirjeldus

Kui kurgus kare või  valus, hakkab nohu tulema vm külmetushaiguste tunnused: keelele (kurgule võimalikult lähedale) 1 suur geelkapsel iga 2 tunni järel esimeste viirushaiguste sümptomite ilmnemisel. Järgnevatel päevadel võib kasutada 1 geelkapsel  3 korda päevas. Oluline on peale õhtust hambapesu, enne magamaminekut jätta keelele 1 geelkapsel. Kogu öö jooksul toimub tugev hingamisteede desinfitseerimine. Kellele tilka või graanuleid või geelkapsel otse keelele võtta ei meeldi intensiivse maitse tõttu, siis võib seda teha suukaudselt  geelkapslit alla neeelata.