OnGuard (tõlkes ‘valvel’) graanulid N125

23.00  (sisaldab KM)

On Guard on dōTERRA immuunsüsteemi kaitsev ja tugevdav segu. See imeline eeterlike õlide segu on antibakteriaalne, viiruseid pärssiv, immuunsüsteemi tugevdav, haigusi ennetav ja meeleolu tõstev! Teaduslikud uuringud on tõestanud, et On Guard’is leiduv nelgiõli (clove) on võimeline pärssima selliseid kurje tegelasi nagu MRSA* bakter ja Ebola viirus! 
On Guard koostisse kuuluvad: Kaneel (Cinnamon), Nelgi pung (Clove bud), Eukalüpt (Eucalyptus), Rosmariin (Rosemary), Metsik Apelsin (Wild Orange)

Kirjeldus

Aseta keelele (kurgule võimalikult lähedale) 2-3 terakest (täiskavanud) iga 2 tunni järel esimeste viirushaiguste sümptomite ilmnemisel. Järgnevatel päevadel võib kasuta 2-3 terakest (täiskasvanud)  3 korda päevas. Oluline on peale õhtust hambapesu, enne magama minekut jätta keelele 3 terakest. Kogu öö jooksul toimub tugev hingamisteede desinfitseerimine. Lastel piisab 1 – 2 terakesest korraga.
Kellele graanulit  otse keele peale võtta ei meeldi, võib seda õli kasutada suukaudselt toidu sisse “peites” (vt On Guard õlina).