OnGuard (tõlkes ‘valvel’) 15 ml

54.00  (sisaldab KM)

On Guard on dōTERRA  imeline eeterlike õlide segu on antibakteriaalne, viiruseid pärssiv, immuunsüsteemi tugevdav, parasiitide- seeneostevastane, haigusi ennetav ja meeleolu tõstev! 
On Guard koostisse kuuluvad:
Kaneel (Cinnamon)
Nelgi pung (Clove bud)
Eukalüpt (Eucalyptus)
Rosmariin (Rosemary)
Metsik Apelsin (Wild Orange)

Kirjeldus

 On Guard’is leiduv nelgiõli (clove) on võimeline pärssima selliseid kurje tegelasi nagu MRSA* bakter ja Ebola viirus! 
Kasutada on seda õli imelihtne ning kasutusviise lausa loendamatul hulgal!
– Profülaktilisel eesmärgil tasub seda peale määrida nii hommikul kui ka õhtul. Lastele alla 2a mõni tilk jalataldadele, suurematele võib ka kuklale.

Kui kurk juba valus, võib edukalt On Guard tilkadega immutatud veega kurku kuristada. 
Kellele tilka otse keele peale võtta ei meeldi, võib seda teha suukaudselt toidu sisse (mesi, leivtükk, smuuti) “peites”.

ta sobib imeliselt mee, pudru, õunapüree või värske mahla sisse. Kuna On Guard sisaldab kaneeli, sobib ta õunapüree sisse eriti suurepäraselt, seega tasub seda just lastele pakkuda!
Muidugi võib segu lisada ka smuutidele ja joogiveele (ole vaid tähelepanelik, et nõu kuhu sisse eeterlikke õlisid lisad poleks plastikust).
 Tilguta tilk On Guard’i peopessa, hõõru peopesad vastamisi ja hinga sisse – kaitseb viiruste ja bakterite eest ning on 100% efektiivne käte desinfitseerija.

Difuseeri/pihusta tubadesse ja teistesse siseruumidesse, et pärssida õhus levivate haigustekitajate levikut ja puhastada piirkonda bakteritest, viirustest ja hallitusest.

Võtta 2-3 tilka päevas suukaudselt kolme päeva jooksul enne operatsiooni, et võimendada immuunsust, kaitsta põletike eest ja kiirendada opijärgset taastumist.