Protectival tabeletid 905 mg N90

79,00  (sisaldab KM)

See toidulisand on valmistatud 13. erineva ravimtaime segust, millest eraldi väärivad esile toomist kilejas hundihammas ja harilik käbihein, sest mõlemal taimel on teaduslikult tõestatud omadused immuunsüsteemi tugevdamisel, nad mõlemad on antioksüdandid ning parandavad inimese elukvaliteeti.  Üldise enesetunde ja terviseseisundi  parandamine aitab paremini taluda kemoteraapia kõrvalmõjusid ja mõjutab selektiivselt rakkude arenguprotsessi.

Kasutamine: 1-2 tabletti 3 korda päevas, peale sööki

Kui soovid osta surohkem kui 1 purk toodet, siis võta palun maili teel ühendust ja teeme soodus-  hinnapakkumise.

Jaga infot sõbraga:

Kirjeldus

Koostisosad: taimede kontsentreeritud pulbrid: kilejas hundihammas (Astragalus membranaceus), suur armujuur (Atractylodes macrocephala), pooria (Poriae Cocos), hiina taralõng (Lycium Chinese), läikiv liguster (Ligustrum Lucidum), valge pojeng (Paeonia Lactiflora), punane pojeng (Paeonia (Rubrae) Lactiflora), randgleenia (Glehnia Littoralis), harilik mandariin (Citrus Reticulata), hiina maohabe (Ophiopogon Japonicus), spatolobus (Spatolobus Suberectus), kõrvlehik (Oldenlandia Diffusa), tihashein (Scutellaria Barbata), harilik käbihein (Prunella Vulgaris), emulgaator  tselluloos, happesuse regulaator (ränidioksiid, magneesiumstearaat), paakumisvastane aine (hüdroksüpropüülmetüül-tselluloos, steariinhape).

 

Protectival ei ole mõeldud iseseisva toidulisandina ühegi ravimi asendajaks ning selle tarvitamise sobivuse osas peab iga kasutaja kokku leppima oma ravi- või perearstiga.Enne kasutamist konsulteeri tervise spetsialistiga. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte anda alla 5-aastastele. Raseduse ja imetamise ajal mitte tarvitada. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili.

Tootja – Novo Lumen BV poolt Lifebiotic Medical Research Ltd. Jaoks

Maaletooja – Dao OÜ, Tulika 19, Tallinn, Harjumaa, Eesti