Punase lille õli 30 ml (Hiina)

18,00  (sisaldab KM)

Hiina meditsiinis on tervise aluseks Qi (energia) vaba ja takistuste voolamine meie kehas. Kui qi blokeerub, tekib valu ja pingetunne. Valu vähendamiseks võib kasutada valuvaigisteid, kuid need ei eemlada qi blokeeringuid. Niikaua, kui qi vaba voolamine ei ole taastatud, võib probleem tagasi tulla. Punase lille õli aitab avada energiablokeeringuid ning seeläbi paneb kehas energia taas liikuma. Kui energia on jälle voolama saanud, kaob valu ja keha hakkab ennast kohe tervendama.

 

Jaga infot sõbraga:

Kirjeldus

Kasutatakse sporditraumade, lihasvenituste ja põrutuste, lihaspingete, liigesevalude ja -põletikude, seljavalude, valud rinnus ja kõhus, menstruatsioonivalude, peavalude, verevalumite, põletuste, haavade, putukahammustuste, mädapaisete, akne korral. Hea on nohu ja köha korral kanda õli bronhide piirkonnale rinnakule ning abaluude vahele, nohu jm külmetussümptomite  puhul määrida jalataldu ning varbavahed, seejärel villased sokid jalga ja voodisse. Eelnevalt võib teha kuuma jalavanni.

Koostis: hariliku varsakabja õli, männivaiguõli, kaneelikoore õli, kaneelilehe õli, sidrunheinaõli, vesi. 

Vastunäidustused: rasedus

Kasutamine: määri õli probleemsesse piirkonda 2-3x päevas. Haavade ja verejooksu korral niisuta õliga sidet ja aseta haavale. Õli on vaid välispidiseks kasutamiseks

Maaletooja – Dao OÜ, Tulika 19, Tallinn, Harjumaa, Eesti