Räni (Bambus) 200 mg kaps. N60 (UK)

18,00  (sisaldab KM)

Räni tugevdab luid, liigeseid, veresooni ja ligamente. See soodustab tugi- ja liikumisaparaadi ja südame-veresoonkonna haiguste ja Alzheimeri tõve ärahoidmist.  Räni parandab naha, juuste ja küünte seisundit

Tulemus saavutatakse räni toimel organismis, mis avaldub: aktiviseerib kondroitiini ja hüaluroonhappe sünteesi, need moodustavad liigeskõhrete aluse; suurendab raua, kaltsiumi, boori ja magneesiumi imendumist, suurendab veresoonte seinte tugevust ja elastsust; stimuleerib kollageeni ja elastiini teket, need kuuluvad naha ja ligamentide koostisse; viib välja toksiine (sealhulgas alumiiniumi, mis mängib suurt rolli Alzheimeri tõve arenemises).

Tarvitamine: 1 kapsel 2 korda päevas koos toiduga või peale sööki. Soovitav 1 kuu ( 1 originaal)

Jaga infot sõbraga:

Kirjeldus

Ei sisalda: suhkrut, konservante, magusaineid, värvaineid,  gluteeni.

Bambuse räni on puhas bambusevõrsete ekstrakt, mis koosneb 70% orgaanilisest ränist. See oluline ühend kuulub inimese naha, juuste, küünte, luude, ligamentide ja venesoonte seinte koostisse.

Mineraalühendi defitsiit avaldub luude ja küünte hapruses, liigeste- ja lihaste ligamentide nõrkuses, juuste väljalangemises, naha kuivuses ja kestenduses. Sünni ajal meie organismi rakud sisaldavad maksimaalset räni hulka, seejärel selle varud aegamööda ammenduvad. Osa kaob juuste väljalangemise ja küünte lõikusega, osa väljub uriiniga. Igapäevased loomulikud räni kaotused ulatuvad 10-40 mg ööpäevas. Toiduainete ränisisaldus ei ole piisavalt kõrge selleks, et toetada selle vajalikku tasakaalu organismis. Seetõttu soovitavad spetsialistid võtta bioaktiivseid lisandeid räniga. Bambuse räni päevadoos katab täiskasvanu ööpäevast ränitarvet peaaegu täielikult.

Soovitatakse tarvitada: Halb naha seisund (sealhulgas kõrge kuivus, akne, psoriaas, ekseem); Osteoporoosi profülaktika; Juuste väljalangemine ja küünte haprus; Kõrged emotsionaalsed või füüsilised koormused; Ebatervislik eluviis (unepuudus, toitumise ebatäiuslikkus, madal füüsiline aktiivsus); Komplekssete  organisminoorendusprogrammide koosseisus.

Toodetud Ühendkuningriigis. Biokomplekside tehnoloogia ja tootmistingimused vastavad farmaatsiatööstuse kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele – GMP (Good Manufacturing Practices).

Maaletooja: FITS OÜ, Registrikood: 12762608 , Pae 74 13620 Tallinn Estonia