Rasvhapete kompleks (Fatty Acid Complex) mikrovetikatest 50 ml, Aquasource (UK)

27,00  (sisaldab KM)

Olulised rasvhapped on tervisliku toitumise alustalad. Kõikide rakkude membraanid koosnevad rasvahepte molekulidest, mille puudus põhjustab rakkude kahjustumist, haigestumist kuni raku DNA kahjustumiseni. Tootes on omega 6 ja omega 3 rasvhapped ideaalses vahekorras. Toode sobib imikust kuni kõrge vanuseni.  DHA-rikas õli mikrovetikast, et säilitada rakkude, eriti närvisüsteemi ja aju funktsionaalsus.

              Koostis: Ussikeele (Echium) rafineeritud õli, DHA-rikas õli merevetikad Schizochytrium Sp., rosmariini maitseline, Apelsini ja sidruni ekstrakt.

Koo

Kirjeldus

Polüküllastamata rasvhapped omega 3 ja 6 on hea tervise tagamiseks hädavajalikud. Eelmainitud toitained mängivad tähtsat rolli naha ja juuste heaolu tagamisel, toetavad südame-veresoonkonda ja tasakaalustavad organismi hormonaalset taset. Mõningad neist on isegi kaasatud imiku aju- ning närvisüsteemi arengusse, mis võimaldavad ajurakkudel korrapäraselt funktsioneerida. Maailma Terviseorganisatsioon soovitab päevase energiataseme tarvis tarbida 0.5-2% omega 3 rasvhapetest. 

100% taimne 
•Ei sisalda mürkaineid
•Pärineb jätkusuutlikust allikast / delfiini-sõbralik
•EPA-ks muutmisel toimivad unikaalsed taimeõlid efektiivsemalt kui linaseemneõli. 
•Unikaalsesse koostisse kuulub Omega 3, Omega 6 rasvhapped õiges vahekorras
•Heaks kiidetud Veeganite Ühingu poolt.

Soovitatav neile, kelle igapäevases toitumises ei ole piisavalt vajalikke rasvhappeid. Sobilik taimetoitlastele ja veeganitele. Suurepärane täiendus toidule.Toimib ideaalselt koos AquaSource Algae-ga
Kasutamiseks:  1ml (20 tilka) 2x  päevas koos sooja toiduga. Sobib tervele perele, s.h. imikutele ja lastele.