Red Clover Forte N 60 (Santegra)

19.00  (sisaldab KM)

Red Clover Forte on unikaalne ravimtaimede kombinatsioon, mis võimaldab organismil puhastuda, eemaldades verest ja rakkudest toksiine. Toode aitab kaasa maksa ja soolestiku paranemisele ja nende töö normaliseerimisele, immuunsüsteemi tugevdamisele ja ainevahetusprotsesside parenemisele.

Red Clover Forte on pehmetoimeline bioloogiliselt aktiivne toidulisand. Koostisse kuuluvad erinevate taimede aktiivsed ained soodustavad toksiinide väljumist ja organismi puhastumist sellega, et tugevdavad maksa kaitsebarjääri, mõjuvad soodsalt sapi eritumisele, on diureetilised, nõrgalt lahtistavad ja antioksüdantsete omadustega, parendades ka toiduainete omastatavust.

Kirjeldus

TOIME:

• soodustab organismi seespidist puhastumist
• osutab sapieritust suurendavat ja spasmolüütilist toimet
• soodustab immuunsuse tugevnemist
• on antioksüdantne organismi kaitse
• mõjub soodsalt nahale

KOOSTIS: (ühes kapslis): jood kelbist (Ascophyllum nodosum) – 50μg;
Eksklusiivne koostis – 285mg: ekstrakt 4:1 aasristiku õied (Trifolium pratense), lagrits-magusjuure juur (Glycyrrhiza glabra), punapeet (Beta vulgaris), sarsaparilli juur (Similax officinalis), ameerika koldpuu koor (Zanthoxylum americanum), kelp (Ascophyllum nodosum) (0.5% joodi).
NÄIDUSTUSED: organismi üldine puhastamine ja mürkidest vabastamine (veri, lümf, maks), allergiad, mürgistused, nõrgenenud immuunsus, nahaprobleemid.
VASTUNÄIDUSTUSED: individuaalne ravimtalumatus. Difuusne toksiline hõõtsik (kilpnäärme patoloogiline suurenemine) , türeotoksikoos (kilpnäärme ületalitlus) .
TARVITAMINE: 1 kapsel päevas söömise ajal koos klaasitäie veega. Järk-järgult suurendada annust 2-3 nädala jooksul kuni kahe kapslini 3 korda päevas.
Ravikuuri kestus – 1 kuu.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Red Clover Forte N 60 (Santegra)”