Kolesterooli alandaja REDASIN STRONG (PUNASE RIISI TBL) N60 (Soome)

16,00  (sisaldab KM)

Redasin sisaldab standardiseeritud punast riisi ja südamele tähtsat ubikinooni (koensüüm Q10) ja foolhapet ning vitamiine B6 ja B12.
Punast riisi saadakse valge riisi fermenteerimisel seene Monascus purpurea abil. Fermenteerimisel tekkinud punase värviga värvitud riis kuivatatakse ja jahvatatakse.
Punase riisi ekstrakt alandab kolesteroolitaset veres ja mõjub soodsalt veresoonkonna haiguste ning kõrgenenud vererõhu korral. Süstemaatiline punase riisi ekstrakti tarvitamine viib üldise ja LDL kolesteroolitaseme langemiseni ning samas HDL-kolesteroolitaseme tõusule

Kirjeldus

Ubikinoon on rasvas lahustuv vitamiinilaadne aine, mis on oluline rakkudes energia tootmisel ning on tugev antioksüdant. Ubikinoon on eriti kasulik südamele, kuna südamelihas kulutab palju energiat.

Pikaaegne punase riisi ekstrakti kasutamine vähendab ubikinooni tootmist organismis ja seetõttu soovitatakse punase riisi ekstrakti kasutamisel lisada ubikinooni toidulisandina.

Kolm B-rühma vitamiini – foolhape ning vitamiinid B6 ja B12 – aitavad alandada kõrget homotsüsteiini taset, mis on kasulik südamele.

Koostisosad päevases annuses:

Kontsentreeritud punase riisi ekstrakt ( Monascus purpurea seene abil fermenteeritud riis) 1000mg, milles 10 mg monakoliin K,

Ubikinoon (ubidekarenoon) 20 mg,

Tsüaankobalamiin, milles vitamiini B12 300 µg (150%*)

Püridoksiinhüdrokloriid, milles Vitamiini B6 2,2 mg (110%*)

Pteroüülmonoglutamiinhape, milles foolhapet 300µg (150%*) * % päevasest soovitatavast annusest

Paakumisvastased ained E 460, E 551 Pinnatöötlusaine E 470b,

Ei sisalda laktoosi, magusaineid ega gluteeni.

Annustamine: 2 tabletti päevas soovitavalt õhtul. 2 tabletti sisaldab 10 mg monakoliin K.
Ei ole soovitav kasutada samaaegselt kolesterooli alandavate ravimitega.
Punase riisi kasutamise ajal ei soovitata juua greibimahla.

Tootja: Hankintatukku OY, Soome