HEEMNERAUD FerroBio RICHTER 18 mg N 40 tabletid (Belgia)

24,00  (sisaldab KM)

RICHTER FerroBio sisaldab looduslikku heemset rauda ja raud (II) sulfaati.  On leebetoimeline toidulisand juhul, kui tavapärane toitumine ei taga piisavat rauasisaldust. See tagab organismile täiendava rauakoguse.
Maohappesus, toit ja jook ei mõjuta heemse raua imendumist.

Jaga infot sõbraga:

Kirjeldus

Raud aitab kaasa punaste vererakkude ja hemoglobiini moodustumisele ning seega normaalsele hapnikutranspordile organismis.
Lisaks aitab raud kaasa energia ainevahetusele organismis. Raud aitab kaasa väsimuse vähenemisele. Piisav rauasisaldus organismis on vajalik hea tervise ja organismi heaolu tagamiseks.
Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus 1..2 tabletti ööpäevas, koos klaasitäie veega. FerroBiod võib võtta nii kaua kui vajalik. Puudub maksimaalne kasutusaeg, mille jooksul seda kasutada tohib. Soovitatav on minimaalselt 3-kuuline kuur.

Sisaldus 1 tableti kohta: Raud  18 mg , Hemoglobiin  519 mg  

RICHTER FerroBio sisaldab sojaletsitiini. Ärge kasutage seda toodet, kui te olete allergiline soja või selle toote mis tahes koostisosa suhtes.
Ei sisalda ravimeid ega hormoone ning on toodetud vastavalt ravimitööstuse kvaliteedi kontrolli nõuetele, mis on rangemad võrreldes toidulisandite tootmise nõuetega.

Toode sisaldab rauda, mis võib üleannustamise korral olla kahjulik väikelastele. Hoida RICHTER FerroBio laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.

Tootja: GlobiFer Intl., Belgia

Levitaja: Gedeon Richter Plc., Gyömr £t 19-21. 1103 Budapest, Ungari