Rohelise tee ekstrakt MEGA GREEN TEA EXTRACT (koffeiinivaba) N100 kaps. (L.Extension)

34,00  (sisaldab KM)

Võimas polüfenoolide kompleks, mis toetab aju-, südame, neerude-, sapipõie tööd.  Toetab elujõudu ja pikaealisust, on abiks kaalu langetamisel. Life Extensioni Mega rohelise tee ekstrakti üks kapsel on samaväärne enam kui kolme tassi rohelise teega. Uuringutega on tõestatud, et rohelise tee eriliselt töödeldud pulbrilised ekstraktid imenduvad vereringesse 60–90% paremini ja on rohelise tee joomisest palju paremini biosaadavad.

 

Jaga infot sõbraga:

Kirjeldus

Roheline tee on täis tervist toetavaid polüfenoole, mis moodustavad võimsa antioksüdandi. Nende antioksüdantide kohta on tehtud ulatuslikke teadusuuringuid, mis on osutunud palju võimsamaks  kui vitamiinid C ​​ja E. Üks tass rohelist teed annab umbes 200 mg polüfenoole ja selle antioksüdantne toime on suurem kui brokolil, spinatil, porgandil või maasikatel.

Life Extensione 98% -line rohelise tee ekstrakt on normeeritud kõrge antioksüdantsuse tagamiseks, kasutades rohelise tee kõige olulisemat polüfenooli. Rohelisel teel on palju toimeid organismile:

Kõrvaldab reaktiivsed vabadradikaalid nagu superoksiid ning hüdroksüül- ja peroksüülradikaal

Keha vedelikku stabiliseerivad omadused (tursed)

Võimalik on kaalulanguse edendamine

Ensümaatilise II faasi detoksikatsiooni efektiivsuse suurendamine

Aitab säilitada rakkude tervislikku paljunemist

Aitab s säilitada vere normaalse kolesterooli, LDL ja triglütseriidi taset normi piires

Immuunfunktsiooni tugevdamine

Ajukudedele kaitsva mõju kuvamine

Mega rohelise tee ekstrakt on kontsentreeritud ja kahekordselt standardiseeritud, et tagada kõrgeim kvaliteet, konsistents ja bioloogiline aktiivsus. See täiustatud ekstrakt sisaldab 98% polüfenoole ja 45% epigallokatehiin-3-gallaati (EGCG).

Päeva annus 1 taimnekapsel, mis sisaldab: Rohelise tee kofeiinivaba ekstrakt (leht) [std. kuni 98% polüfenoole UV-kiirgusega (710,5 mg), 45% EGCG-d HPLC abil (326,25 mg)]  725 mg

Muud koostisosad: taimne tselluloos (kapsel), riisijahu, steariinhape, ränidioksiid.

Mitte-GMO

Annustamine: Soovitatav päevane tarbimine on üks (1) kapsel ilma toiduta või tervisementori ettekirjutuse järgi.