Shiitake seene ekstrakt Lentinex® 30mg, lahus 30 ml (Norra)

21,00  (sisaldab KM)

Immuunsüsteemi tugevdamiseks ja aktiveerimiseks. Lentinex on saadud kõrgtehnoloogiat kasutadaes naturaalsel teel Shiitake seene (Lentinula edodes) mütseelist.

 

Kirjeldus

Sisaldab  bio-aktiivseid β-glucaane, mida sisaldab  Lentinex,  , mida kutsutakse “Lentinanid”. Kirjanduses on ära toodud selle positiivne toime immuunsüsteemile, mis seostub effektiga „intensiivistada infektsiooni leidmise „ võimekust: 

„Natural Killer (tapja) – rakkude aktiveerumine. Suurendab  Interleukin-1α (IL-1α), IL-1β, Interferon-γ (INF-γ) ja  Lymphokine-Aktiiv „tapja”  rakkude tootmist. Surub maha  prostaglandiinide tootmist (põletikku tekitavad ained). Suurendab T-rakuliste lümfotsüütide  differeerumist  ja surub alla T-rakkude  aktiivsust”. Allikas: glycanova.com (Tootja).

Kasutatud on patenteeritud kääritamisprotsessi, mis võimaldab tootel säilitada oma loodusliku kolmemõõtmelise spiraalse kuju, millest on tingitud selle suur efektiivsus elus organismi kasutusvõimekusele.

Koostisosad: vesi, glükoos, Shiitake seene mütseel (Lentinula edodes), Shiitake seene proteiin, säilitusaine bensohape (E210).

Manustamine: Soovitatav annus on 1-2 ml päevas. 1ml on 1/3 teelusikat või 23 tilka. Lentinex® 1mg–2mg (1-2 ml), toime saabub 6 tunni jooksul

Päevane annus (1 ml) sisaldab:

 

Kogus

% NRV*

Glükoos

alla 20 mg

puudub

Beeta-glükaan

1 mg

puudub

     

EFSA otsust Lentinex`i kohta. Lentinex®-i on katsetatud nii inimestel kui loomadel iseseisvalt ja segatuna paljude toiduainetega. Lentinex® sobib kokku tavapäraste toiduainetega nagu mahl, jogurtid, karastusjoogid, vesi, närimiskumm, iiris, leib jne.

Sõltumatud eksperdid on kuulutanud Lentinex®-i inimtoiduks sobilikuks (GRAS: Generally Regarded As Safe (peetakse üldiselt ohutuks)). Kliinilised katsed on näidanud, et Lentinex® ei oma loomadele ja inimestele negatiivset mõju.

Lentinex® valmistatakse toiduks kasutatavatest toorainetest ja seetõttu ei sisalda toode pestitsiide, raskemetalle, lahusteid, insektitsiide ega muid seenepõhistes toodetes sageli leiduvaid saasteaineid. 

Lentinex®-i eelised: Enamik toidulisandite-, toidu- ja söödatööstustes kasutavaid beetaglükaane, kaasa arvatud pärmist keemiliselt ekstraheeritud beetaglükaanid, on loomulikul teel mittelahustuvad. Seetõttu ei imendu need toidulisandina manustades organismi ja ei sobi vedelikupõhistes funktsionaalsetes toiduainetes kasutamiseks