Shiitake seene ekstrakt Lentinex® 30mg, lahus 30 ml (Norra)

18.00  (sisaldab KM)

Immuunsüsteemi tugevdamiseks ja aktiveerimiseks. Lentinex on saadud kõrgtehnoloogiat kasutadaes naturaalsel teel Shiitake seene (Lentinula edodes) mütseelist.

 

Kirjeldus

Sisaldab  bio-aktiivseid β-glucaane, mida sisaldab  Lentinex,  , mida kutsutakse “Lentinanid”. Kirjanduses on ära toodud selle positiivne toime immuunsüsteemile, mis seostub effektiga „intensiivistada infektsiooni leidmise „ võimekust: 

„Natural Killer (tapja) – rakkude aktiveerumine. Suurendab  Interleukin-1α (IL-1α), IL-1β, Interferon-γ (INF-γ) ja  Lymphokine-Aktiiv „tapja”  rakkude tootmist. Surub maha  prostaglandiinide tootmist (põletikku tekitavad ained). Suurendab T-rakuliste lümfotsüütide  differeerumist  ja surub alla T-rakkude  aktiivsust”. Allikas: glycanova.com (Tootja).

Kasutatud on patenteeritud kääritamisprotsessi, mis võimaldab tootel säilitada oma loodusliku kolmemõõtmelise spiraalse kuju, millest on tingitud selle suur efektiivsus elus organismi kasutusvõimekusele.

Koostisosad: vesi, glükoos, Shiitake seene mütseel (Lentinula edodes), Shiitake seene proteiin, säilitusaine bensohape (E210).

Manustamine: Soovitatav annus on 1-2 ml päevas. 1ml on 1/3 teelusikat või 23 tilka. Lentinex® 1mg–2mg (1-2 ml), toime saabub 6 tunni jooksul

Päevane annus (1 ml) sisaldab:

 

Kogus

% NRV*

Glükoos

alla 20 mg

puudub

Beeta-glükaan

1 mg

puudub

     

EFSA otsust Lentinex`i kohta. Lentinex®-i on katsetatud nii inimestel kui loomadel iseseisvalt ja segatuna paljude toiduainetega. Lentinex® sobib kokku tavapäraste toiduainetega nagu mahl, jogurtid, karastusjoogid, vesi, närimiskumm, iiris, leib jne.

Sõltumatud eksperdid on kuulutanud Lentinex®-i inimtoiduks sobilikuks (GRAS: Generally Regarded As Safe (peetakse üldiselt ohutuks)). Kliinilised katsed on näidanud, et Lentinex® ei oma loomadele ja inimestele negatiivset mõju.

Lentinex® valmistatakse toiduks kasutatavatest toorainetest ja seetõttu ei sisalda toode pestitsiide, raskemetalle, lahusteid, insektitsiide ega muid seenepõhistes toodetes sageli leiduvaid saasteaineid. 

Lentinex®-i eelised: Enamik toidulisandite-, toidu- ja söödatööstustes kasutavaid beetaglükaane, kaasa arvatud pärmist keemiliselt ekstraheeritud beetaglükaanid, on loomulikul teel mittelahustuvad. Seetõttu ei imendu need toidulisandina manustades organismi ja ei sobi vedelikupõhistes funktsionaalsetes toiduainetes kasutamiseks

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Shiitake seene ekstrakt Lentinex® 30mg, lahus 30 ml (Norra)”