Siberi linaseemneõli kapslid (Omega -3 concentrate) N30 Trimegavital (Siberian Health, Venemaa)

23,00  (sisaldab KM)

Toidulisand, mis kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest
Konsentreeritud lipiidide (asendamatute rasvhapete) kompleks Siberist, saadud puhaste toorainete allikast, milleks on kalarasv ja linaõli.
Toote koostis on rikastatud vitamiin E-ga, mis efektiivselt kaitseb kõiki rakke oksüdatiivse stressi eest, vitamiin E on superantioksüdant.

Komponentide põhiülesandeks on likvideerida polüküllastumata rasvhapete puudujääk organismis. OMEGA-3 rasvhapped on head südamele, veresoontele, hormoonsüsteemile ja kogu organismi rakkude terviklikkusele ja tervisele.

Kontsentraat kalaõlist ja Siberi linaseemnetest i sisaldab enam kui 70% omega-3 polüküllastumata rasvhappeid, kõige tõhusamatel neist (eikosapentaeenhape (EPA) ja dokosaheksaeenhape (DHA) ) on tugevatoimeline südant kaitsev, tromboosi- ja põletikuvastane ning veresooni laiendav toime. Aga eriti väärtuslik on tema kaitsev mõju veresoontele, aidates parandada veresoone seina mikropõletikke, mistõttu on veresoone seinad kaitstud kahjulike mõjude eest.

Kirjeldus

Ülimalt tähtis on linaseemneõlis leiduv omega-3 rasvhape, mis toimib organismis arvukatele bioloogilistele funktsioonidele: ta on kaasatud kõikide rakumembraanide koostises. Kui kehas on piisavas kontsentratsioonis polüküllastumata rasvhappeid (PUFA), siis saab ta osaleda rakumembraanide taastumises ja tervises, mistõttu on rakule vajalike ainete sisenemine rakku ja jääkainete väljumine rakust korras.

Omega-3 rasvhapped on eriti olulised suguhormoonide tootmiseks, normaliseerimides hormonaalset tausta, mistõttu on abiks premenstruaalse sündroomi (PMS) korral ja tervisliku seisundi parandamiseks naistel menopausis.

Tarvitamine: 1-3 kapslit päevas koos toiduga.
Vastunäidustused: individuaalne tundlikkus toote komponentidele
Enne kasutamist konsulteerige toitumisspetsialisti või arstiga.

Koostis: Rasvhappe etüülester, mis sisaldub kalarasvas, želatiin, linaõli; DL-alfatokoferoolatsetaat; antioksüdandid: askorbiinhappe ekstraktid, mis on rikastatud tokoferooliga ja rosmariini ekstrakt.