PÕIELE SOLURO DUO kaps. N15+15 (Läti)

16,00  (sisaldab KM)

Efektiivseim looduslik toode põiepõletikule . Sisaldab kõrges kontsentratsioonis suureviljalise jõhvika (Vaccinium macrocarpon) ekstrakti ja hariliku jõhvika (Vaccinium oxycoccus) kontsentraati, mis on toodetud unikaalse tehnoloogia abil, võimaldades säilitada jõhvikate kõik bioloogiliselt aktiivsed ained.
Soluro® Duo võib kasutada koos antibiootikumidega. Soluro Duo eelised: Tavalistes jõhvikapreparaatides sisalduvad proantotsüanidiinid (PAC) blokeerivad vaid ühte tüüpi E.coli jätked, mistõttu bakter võib siiski kinnituda kuseteede limaskestale. Soluro Duo’s sisalduv kombinatsioon PAC+mannoos blokeerib mõlemat tüüpi E.coli jätked ning hoiab ära patogeense mikroobi kinnitumise.

Jaga infot sõbraga:

Kirjeldus

Sobib nii lastele kui täiskasvanutele, kaasa arvatud rasedad ja rinnaga toitvad emad.
Sobib ka diabeetikutele, kuna mannoosist metaboliseerub väga väike osa.

Kasutamine: täiskasvanutele 1 punane ja 1 läbipaistev kapsel päevas.
Punane kapsel— suur annus (51 mg) proantotsüanidiine
(PAC) kombinatsioonis 100 mg krüokuivatatud
jõhvikakontsentraadiga (10:1).
Läbipaistev kapsel – 500 mg d-mannoosi.

D-mannoos on suhkur, mis seondub uropatogeense E.coli jätketega ning hoiab ära bakterirakkude kinnitumise kuseteede ja põie epiteelirakkudele ning võimaldab bakterite eemaldamise urineerimisel.
Proantotsüanidiinid (PAC) blokeerivad E.coli mannoosiresistentsed nn P-jätked.
Jõhvikakontsentraat muudab uriini pH happelisemaks ning sisaldab antibakteriaalsete omadustega hipuurhapet, mis takistab E.coli rakkude kinnitumist kuseteede seintele, vältides infektsiooniriski
Sisaldus päevase annuse kohta
1 punane kapsel sisaldab: 170 mg suureviljalise jõhvika kuivekstrakti (51 mg proantotsüanidiine), 100 mg krüokuivatatud jõhvikakontsentraati 10:1.
1 läbipaistev kapsel sisaldab: 500 mg D-mannoosi.

Tootja: Solepharm Pharmaceuticals SIA,  LV-2166 Läti.
Esindaja Eestis: KBM Pharma OÜ, Tähtvere 4, 51007 Tartu.