Juuksekasvule T. Florisene N90 kaps. (UK)

29,00  (sisaldab KM)

Florisene on toidulisand, mis on mõeldud spetsiaalselt naistele, kellel esineb juuste väljalangemist, mis võib olla tingitud madalast ferritiini ( võimalik määrata veeniverest) tasemest veres. Florisene® on oluline toidulisand juuksekasvu taastamiseks, mis sisaldab hästi imenduvas vormis rauda, vitamiini B12 ja C, Se ning olulises koguses asendamatut aminohapet L-Lüsiini. L-Lüsiini puhul on leitud, et teatud naistel ei pruugi selle aminohappe puuduse korral ferritiini tase tõusta. 

Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm. Sobib taimetoitlastele.

Jaga infot sõbraga:

Kirjeldus

Uuringud on näidanud, et paljudel naistel, kellel esineb juuste väljalangemist, on madal seerumi ferritiini tase. Ferritiini tase näitab organismi rauavarusid ning mõndadel naistel on juuste väljalangemine seotud just selle madala tasemega. Madala ferritiini taseme põhjuseks võib olla vähenenud punase liha tarbimine ning menstruatsioon.

Kes võiksid Lamberts Florisene®  toidulisandit kasutada: Naised, kellel on madal ferritiini tase veres,  kellel esineb kroonilist  juuste väljalangemist ja  kelllel esineb krooniline madal ferritiini tase veres.

Annustamine: 1-3 tabletti päevas koos toiduga esimesed kuus (6) kuud. Säilitusdoosina edaspidi 1-2 tabletti päevas. Parim aeg manustamiseks on pool kuni tund aega enne sööki või tühja kõhuga. Soovituslik on vältida manustamise ajal piima, tee ja kohvi joomist. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Mitte kasutada samaaegselt teiste rauda sisaldavate preparaatidega ja antibiootikumidega ning 2 tunni jooksul manustamisest mitte võtta teisi ravimeid. Raud võib väga tundlikel inimestel põhjustada kerget maoärritust. Toidulisand sisaldab rauda, mis võib ülemäära tarbides olla ohtlik lastele.

Päevane annus 1 tablett sisaldab:

 

%NRV*

Vitamiin C

24mg

30

Vitamiin B12

3mcg

120

Biotiin

Raud (raudfumaraat)

Seleen

50mcg

24mg

10mcg

100

171

18

L-lüsiin

500mg

 

*NRV- % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel; mg=milligramm mcg=mikrogramm

 

Koostisosad: L-Lüsiin vesinikkloriid, stabilisaator kaltsiumkarbonaat, mahuaine tselluloos, raud (raudfumaraat), glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, atsetüleeritud mono- ja diglütseriidid, toiduvärvid titaandioksiid ja raudoksiid, C-vitamiin(askorbiinhape), ristseotud tselluloosikummi, paakumisvastane aine ränidioksiid ja stearhape, biotiin, seleen (naatriumseleniit), emulgaator magneesiumstearaat, vitamiin B12 (tsüanokobalamiin).

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd.,1 Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa

Maaletooja:  MPharma OÜ