Taimetee maksale (Aminai Em – Elu õis) Siberi Tervis N30 filterpakk

9.00  (sisaldab KM)

Maksa puhastav ja maksa tööd toetav tee. «Aminai em» on välja töötatud traditsiooniliste burjaadi retseptide alusel, mis on kokku pandud maksa ja sapiteede haiguste puhul kasutatud ravimtaimedest ja nende häirete ning haiguste profülaktikaks. Soovitav rohkete ravimite kasutajatele ning keemiaravi tagajärjel.

Koostis:  naistepuna, erilehine linnurohi, kummel, maisi emakasuudmed, kibuvitsamarjad, käokulla õied, hariliku soolikarohu õied, piparmündi lehed, mongoolia võilille juured.

Kirjeldus

Naistepuna koos kibuvitsamarjadega ning võilille juurtega kaitseb maksa rakke toksiliste ainete, põletike ja infektsioonide tekitatavate kahjulike toimete eest ning soodustavad ka rakkude kiiremat taastumist. Maisi emakasuudmed e. maisi juuksed, võilillejuured ja erilehiline linnurohi omavad pehmet sapinõristust suurendavat toimet, kummeli ürdil ja piparmündi lehtedel on spasmolüütiline efekt, mis sapiteid lõõgastades tagavad selle vaba liikumise, lisaks, käokulla õied kombineerituna maisi emakasuudmetega parandavad sapi koostist, takistades seeläbi sapikivide teket.Veel üheks taimetee „Aminai em“ omaduseks on parasiitide vastane toime. Selle annavad maisi emakasuudmed ja võilille juured.

KASUTAMINE
1 filterpakk valada üle 200ml kuuma (ca 80C) veega, katta kaanega ja lasta seista 5-10 minutit. Tarvitada toidukordade vahel 1 klaas päevas