Tanuseen/Vesjolka (vene k) Phallus impudicus (ladina k) N60 (St.Peterburg)

59,00  (sisaldab KM)

Tanuseent kasutatakse rahvameditsiinis luuvalude leevendamiseks, mao-seedetrakti vaevuste korral ja eriti meestele “armujoogi” valmistamiseks. Vanasti  söödi teda ka mehelikkuse kosutuseks. Tanuseent tasub kasutada kasvajaliste moodustiste puhul.Väga häid tulemusi on ka halbade bakteritega võitlemisel ning mao probleemide korral.

Kasutamine: 2 kpsl. 2-3x päevas peale kerget sööki, 2- 6 kuud

Kirjeldus

Välispidine kasutamine(Kreem. Tinktuur)

Seenel kõrge tase  lenduvate  aroomide tootmine – looduslikud antibiootikumid, mistõttu on kasutatud tinktuuri põletikuvastase toimega. Lokaalselt kasutatakse vigastuste,  haavade ja troofiliste haavandite puhul. Näiteks tuntud ajalooline fakt, et Alexander Pushkin kasutas tinktuuri  tromboosi ravis, mille üks sümptom on jalgadel haavandid. Samuti on soovitanud traditsioonilised ravitsejad välispidiseks kasutamiseks akne, naha seenhaiguste, põletikuliste hemorroidide ning päraku lõhede puhul. Tinktuuri lahjendada limaskestadele kandmisel.

Seespidine kasutamine (kapslid)

Koos shaga  ja shiitake seentega kuulub  vähivastasted rahavaravi meetodite hulka. Tanuseen sisaldab aineid, mis stimuleerivad lümfotsüütide aktiivsust, mis on võtmerakud immuunsüsteemis. Lümfotsüüdid ründavad patogeensete organismide rakke ja  ka ebatüüpilisi, mis on omane pahaloomulistele kasvajatele.

Regulaarne kasutamine aitab vähendada kolesteroolitaset ja normaliseerida vererõhku, mis on väga kasulik toime kardiovaskulaarsele süsteemile. Seen on näidustatud ravis ja ennetamises hüpertensiooni, südame isheemiatõve ja  ateroskleroosi puhul

Lisaks kasutatakse vereringe parandamiseks, seedimise, hingamise, lihas -ja immuunsüsteemi haiguste korral. Kõik, kus on vaja  stimuleerida keha enda kaitsemehhanisme, sealhulgas mis on tingitud herpesviiruste,  hepatiit A, B ja C, papilloomi ja isegi HIV viiruse  ja üldise nõrgestatud patsientide ja neile kes on taastumas tõsisest haigusest,  kirurgilisest sekkumisest  ja keemia- või kiiritusravi järgselt.

Loe lisaks. http://trutovik.ucoz.ru/shop/52/desc/veselka.

Vastunäidustused: Praeguseks ei ole tekkinud ühtegi tõsist vastunäidustust. Traditsiooniliselt seen ei soovitata rasedatele ja imetavatele naistele ja lastele alla viie aasta, kuna vastavad uuringud ja ravi mõju Kuna Tanuseen stimuleerib immuunsüsteemi, siis kasutamine ei ole soovitatav patsientidel, kes kannatavad allergia ja autoimmuunhaiguste nagu reuma, psoriaasi, skleroderma, ja teised sarnased, sest võib provotseerida ägenemist.

Tootja; Fungo-Shi (Venemaa),  tooted on sertifitseeritud ning omavad müügiluba Eestis.

Maaletooja: UÜ Gigeja, Narva