TERVENDAV PLAASTER PowerStripsTM N1 (USA)

8,00  (sisaldab KM)

Korea bioloogi poolt loodud PowerStripsides on kasutatud naturaalseid elemente ja energiaid, et luua kehale ideaalne valuleevenduse keskkond. Selline sünergia laseb kogu keha kuumusel ja energial koonduda sellesse kohta, kuhu PowerStrip parasjagu paigaldatud on, et võimendada keha loomulikku leevendusprotsessi. Valmistamisel rakendatakse nii tipptasemel tehnoloogiaid kui iidseid taimseid abivahendeid, et võimaldada valuga toimetulemiseks kõige turvalisem ja looduslikum lahendus. Seega on ühendatud hiina meditsiin ja nanotehnoloogia. 

Need on loodud keskmiste valude unikaalseks leevendajaks. Võib julgelt iga päev tarbida ja üledoosi ei teki, sest toode koosneb 100% looduslikest koostisosadest ja ei sisalda ühtegi medikamenti.  Looduslik kleepuv kiht plaastritel on täiesti ohutu igapäevasel kasutamisel.
PowerStripside valmistamisel on kasutatud looduslikke koostisosi: germaanium, mere fütoplankton, punane ženšenn ja kolloidhõbe.

Jaga infot sõbraga:

Kirjeldus

PowerStripsid pakuvad leevendust järgmistele valupunktidele: valutavad lihased, liigesed, lihasvenitused , artriidist põhjustatud ülitundlikkus ja valulikkus, lihtsad seljavalud, erinevad venitused/nikastused, peavalud/migreenid, menstruatsioonivalu, hambavalu, kõrvavalu, nohu, köha, palaviku alandamine, kehv uni, erinevad nahaprobleemid, psoriaas, põletikud, organismi puhastamine.

PowerStripsideTM kasutamine:
Paigaldage plaaster sinna, kus on murekoht. Peavalu korral näiteks kaelale. Lahtise haava peale mitte panna, küll aga plaastri ribad haava lähedusse, ümbrusesse.
Kindlasti paigalda  plaaster nö töötlemata nahale (et ei oleks kreeme või õlisid vms).
Kõige lihtsam viis nahale paigaldamiseks on järgmine: eemaldada kõigepealt plaastri väiksem kattepaber, asetada see nahale ning siis järk-järgult asetada ülejäänud osa vältimaks õhu pääsemist plaastri alla.
Ei ole soovitatav panna liikuva kehaosa peale, nagu näiteks küünarnukile, põlvele. Need osad liiguvad palju ning plaaster võib hakata seetõttu maha kooruma. Sellisel juhul võib asetada kas valupunkti alla või üles, kus pind on vähem liikuv. Kuna kõik ained ja koostisosad on jaotatud võrdselt tervele plaastri pinnale, siis võib seda lõigata vastavalt enda soovile.
Vältida kokkupuudet veega, vastasel juhul võivad PowerStripside baasmaterjalid hakata lagunema. Peal tuleks hoida plaastrit 24-48 tundi. Parima võimaliku tulemuse saavutamiseks soovitatav kindlasti hoida maksimaalselt ja vajadusel panna järgmine plaaster.
Kindlasti hoia kasutamata plaastrit õhukindlalt suletuna pimedas spetsiaalses kotis!

lisainfo: http://powerstipspeople.com