Tervise Rütmid (Healthy Rhythms), biokronoloogiline kompleks N 2×30 kaps. Siberi Tervis

29.00  (sisaldab KM)

Kõik vitamiinid, mikroelemendid ja ravimtaimed selles kompleksis on valitud sellisel põhimõttel, et samaaegselt mõjutada meie organismi kahel erineval viisil. Esmalt lisab ta olulise täienduse põhivitamiinide, vitamiinilaadeste ainete ja mikroelementide defitsiidile, teiseks ülesandeks aga on viia harmooniasse meie kehas toimetavad bioloogilised rütmid.
„Tervise Rütm“ koosneb kahest erinevast, teineteist täiendavast kompleksist – hommikune ja õhtune. Hommikune kompleks tõstab organismi üldist toonust ja suurendab töövõimet ning aktiivsust, õhtune kompleks aga valmistab organismi ette täisväärtuslikuks puhkuseks ja jõuvarude taastamiseks. Selline toimete jaotamine jälgib kehas toimuvaid ööpäevaseid rütme.
Tarvitamine: hommiku kapsel koos hommikusöögiga ja õhtu kapsel õhtuse einega.

Toode sobib kasutamiseks inimestele, kes teevad öötööd ja käivad tööl või reisivad normaalset uneaega eirates /vahetustega töö või erinevates ajavööndites viibimine. Kapsleid tarvitada siis vastavalt tegevusele: öö töö ajal võib võtta hommiku kapsel ja peale tööd päevasel ajal magama minnes võtta öö kapsel.
 

Kirjeldus

„Tervise rütmide“ hommikuvitamiini on keeruka koostisega kompleks, mis sisaldab kõiki vajalikke vitamiine aga ka asendamatuid vitamiinilaadseid orgaanilisi aineid nagu beetakarotiin, bioflavanoidid, fütosteriinid, koliin, inosiit. Kõik need on vajalikud organismi normaalseks funktsioneerimiseks.
Lisaks on hommikusse kompleksi lisatud bioloogiliselt aktiivsed komponendid, mis aitavad tõsta üldist toonust ja töövõimet. Need on L-karnitiin, eleuterokokist (Eleutherococcus senticosus) saadavad pehmed looduslikud adaptogeenid, toniseeriv substants, mida saadakse nõgesest ja rohelisest teest.
 Koostis: vitamiinid A, D3, C, E, B1, B2, B6, B12,PP, foolhape, L-karnitiin, eleuterokoki (Eleutherococcus senticosus) juureekstrakt, rohelise tee (Thea sinesis) ekstrakt, spirulina (Spirulina platensis), kõrvenõges (Urtica dioica)
ÕHTU: Täisväärtuslik puhkus ja taastumine.
 Inimese kehas toimivad biorütmid toimetavad nii, et õhtune ning öine aeg on puhkamiseks, ning jõuvarude taastamiseks. Just nimelt sellest, kui efektiivselt me suudame puhata ning oma jõuvarusid taastada, sõltub meie eluline aktiivsus aga ka töövõime  ja lõppkokkuvõttes kogu tervis ning heaolu. Tervise Rütmide õhtune kompleks sisaldab just selliseid mikroelemente, mis on asendamatud ainevahetusprotsessides ning valkude sünteesis ja aitavad rakkudel taastuda. Need on aminohapped, nukleotiidid, polüküllastumata rasvhapped, mikroelemendid jne.
Lisaks sisaldab kapsel õhtust kompleksi veel spetsiaalne fütokompleks, millel on pehme ja rahustav toime, ning mis aitab harmoniseerida organismi öiseid biorütme.
 Koostis: Kaltsium, kaalium, magneesium, raud, jood, tsink, mangaan, vask, spirulina (Spirulina platensis), palderjani juur, veiste südamerohi (Leonurus cardiaca), piparmünt (Mentha pipetita), takja juur, majoraan, harilik pune (Origanum vulgare), saialilleõied (Calendula officinalis).

Tootja:  Tootja: „Fabrika sovremennogo zdorovia“, Vene Föderatsioon, Novosibirski oblast, Berdsk, Himzavodskaya 11/20. Tel. (383)328-10-60
Maaletooja: Bobrovskaja Natalja OÜ reg.№  11403899, Tallinn, Narva mnt.23