Südamele ja veresoontele TETRARDIOL kapslid N30 (Venemaa)

29,00  (sisaldab KM)

Toidulisand, mis stimuleerib homotsüsteiini neutraliseerimisprotsesse ja ei lase homotsüsteiini tasemel ohtlikult tõusta.

Koostis: Betaiin, vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid), vitamiin B12 (tsüanokobalamiin), foolhape, maltodekstriin

Tarvitamine: 1 kapsel üks kord päevas koos kerge toiduga ja klaasi veega. Kuur 1-2 kuud, olenevalt vere homotsüsteiini tasemest.

Jaga infot sõbraga:

Kirjeldus

Iga valguline toiduaine (liha, piimatooted, kala) koosneb aminohapetest, mis on vajalikud inimorganismi normaalseks funktsioneerimiseks.
Üks olulisemaid nendest on aminohape metioniin. Tema erilisus seisneb selles, et ta imendub ainult läbi teise vaheaine- homotsüsteiini. Just homotsüsteiin sünteesib organismis metioniini, samuti veel üht äärmiselt olulist ainet – S-adenosiil-L-metioniini. Seega on inimese veres alati teatud hulk homostüsteiini.
Samas on homotsüsteiini hulk organismis range kontrolli all, sest aine kõrge tase ei ole soovitav. Selles mõttes saab homotsüsteiini võrrelda tuntuma orgaanilise ühendiga – kolesterooliga. Innovaatiline toode “Tetrardiol” on vitamiini-orgaanilise koostisega, milles on looduslike ainete eriline koostis, mis stimuleerivad homotsüsteiini neutraliseerimisprotsesse ja ei lase homotsüsteiini tasemel ohtlikult tõusta. Aine homotsüsteiin on eelkõige veresoonte endoteeli (sisepinda) kahjustaja, mikro-põletike tekitaja.

Tootja: ООО «Лаборатория современногоздоровья» Novosibirsk, Venemaa
Turuleviija: UAB “Sibiro sveikata” Leedu