Viiruk – Frankincense (Boswellia carterii) 100% naturaalne õli, 10 ml roll-on

76,00  (sisaldab KM)

Väärtuslikum iidne õli on tuntud kui Kleopatra „nooruse eliksiir“, mille ulatuslik kasutusala on ka tänapäeval haaranud paljusid tootjaid ja tarbijaid. Viiruk on erakordselt kasulik looduslik õli terve raku funktsioonide toetajana ning ebameeldivatest tunnetest vabastajana oma meeleolu parandava ja lõõgastava toime tõttu.

Kasutusvõimalused: hingata aroomi otse oma nahalt (käeseljalt, peost, kuklast)  või nahale kantult otse reflektoorsele punktile või probleemsele kohale nahal/kehal.

 

 

Kirjeldus

Ekstraheerimismeetod: taime vaigust aurdestilleerimise teel.

Aroomi kirjeldus: soe, puhas, vaigune, pehmelt vürtsine.

Viirukiõlil valuvaigistavad omadused. Samuti on see suurepärane rasedusjärgse depressiooni leevendaja, emaka toniseerija ja selle funktsioonide stimuleerija, rahustab magu ja soodustab seedimist, loob kõrgenenud meeleolu ja lisab rahulolutunnet.

     Omadused: Põletikuvastane (infektsioonide ja viiruste vastu), Antidepressant  ja emotsionaalne lõõgastaja, Kasvajavastane (terve rakufunktsiooni toetaja)

Kasutussoovitused:

  • Immuunsuse tugevdajana ja närvisüsteemi tasakaalustaja ning rahustajana nahale määrituna iga päev kuni paar korda päevas.
  • Liigesehaigused, podagra, reuma (määrida valutavale kohale)
  • Haavade ja mädakollete ümbrusesse paar korda päevas kuni paranemiseni
  • Naha toniseerijana ja kortsude ennetajana  soovitud piirkonnale või kogu kehale.
  • Astma ja kopsuhädade leevendamiseks  paar korda päevas piirkonna nahale

Tasub teada:  Alla 6-aastastel lastel nahale kantult lahjendada baasõliga. Raseduse või meditsiinilise ravi ajal tasub eelnevalt arstiga konsulteerida. Tundlikel võib tekitada nahaärritust. Soovitav hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida kontakti silmade, sisekõrva ja tundlike piirkondadega kehal.

Sobib kokku kõigi doTerra eeterlike õlidega.