Dr. Olga Butakova 4 raamatu komplekt nüüd 3 raamatu hinnaga!

Eestikeelsed terviseraamatud tunnustatud arstilt ning terapeudilt :  „Vee tõeline jõud“, „Tervise saladused“, „Kesknärvisüsteem. Immuunsüsteem“ ja „Diabeet. Kõrge vererõhk“.

Dr. Olga Butakova on mitmekülgne  arst ning terapeut, kes lõpetas Leningradi Meditsiini Instituudi 1982. a. Pärast seda töötas aastaid terapeudina. Täiendanud on ta end veel kardioloogia, kliinilise lümfoloogia, toksikoloogia, dietoloogia, rehabilitoloogia, nõelravi, refleksoteraapia, iirisdiagnostika, massaaži, füsioteraapia jms vallas, uskudes, et enesetäiendamine on pidev protsess. Töötanud on ta nii jaoskonnaarstina, kiirabioskonna juhatajana kui ka peaarstina.

Ta on ka akadeemik ÜRO juurde kuuluva Rahvusvahelise Informatsiooni Akadeemias, “Tervisekaitse ja keskkonna ohutuse” osakonna juhataja ja Moskva Tervise Taastamise Instituudi peaarst.

Tema tee õpetajaks saamisel
Kiirabiarstina töötades hakkas talle tunduma mõttetuna inimese elu pikendamine vaid mõneks hetkeks… Ta mõistis, et inimesed ei tohiks sattuda reanimatsiooni nii sageli ega ka nii noorelt! Seetõttu tekkis soov omandada veel üks haridus – õpetaja oma, et õpetada ning juhendada inimesi õigemini elama, sööma, liikuma ja ennast hoidma. Nii omandaski ta meditsiinivaldkonnas väga haruldase kvalifikatsiooni, saades pedagoogiliste teaduste kandidaadiks.

Telli siit

 

Jaga infot sõbraga: